Víte, že během jednoho měsíce můžete zvýšit svůj příjem až o 50%? Nevěříte svým očím? Stačí mít vlastní nemovitost, dostatek místa, chuť vydělávat a poznávat nové lidi. Krátkodobé pronájmy klientům v rámci „airbnb“ dokáží změnit váš život k nepoznání.

Skočte do kšeftu rovnýma nohama

Stát si novodobým pronajímatelem nebylo nikdy lehčí. Stačí se svěřit do péče profesionálů, kteří mají s ubytovacím klientelismem nepřeberné zkušenosti, dokáží váš byznys nejen nastartovat, ale monitorovat a spravovat všechny bookingy. Správa pronájmu bytu je službou k nezaplacení. Nejenže vás dostane do patřičných databází a přivede solventní klienty, ale navíc poskytuje on-line péči a dohled nad celým procesem objednání, ubytování, úklidu a následné platby.

Majitel tak může pouze zpovzdálí pozorovat, jak se mu konto okotí a užívat si přitom volnosti, kterou mu boční nadstandardní příjem dovolí. Cena za správu bytu se odvíjí od rozsahu služeb. Základní balíček zahrnuje komunikaci a správu profilu, nastavení a správu nabídky, přípravu profilu a jeho správu, výstup na pěti on-line platformách, profesionální fotografie. Vyšší level balíčku obsahuje navíc nonstop komunikaci s hostem, pokojové služby, úklid a ložní prádlo, osobní přivítání hostů, údržby a opravy. Maximální profi péče bude stát majitele optimálních 20% marže. Za klid a „nohy v teple“ to ale určitě stojí.

Nebojte se optimalizovat

Máte-li pocit, že se zbytečně držíte při zemi, nebojte se požádat o pomoc. Expertní tým dokáže váš profil optimalizovat tak, aby byl schopen neustále navyšovat příjmy a reflektovat na cenovou strategii konkurence. Budete plně využívat potenciál vaší nemovitosti a proměníte jej v zisk. Odborníci za vás budou sledovat tržní hodnoty nemovitostí ve vašem okolí a porovnají se s konkurencí. Zajistí, aby váš privát vždy lákal na ty nejlepší ceny na základě aktuální poptávky.

Mohlo by se vám líbit:

Podlahové topení je komfortní, ale má i nevýhody

3 tipy, jak si poradit s výběrem cihel pro stavbu

Ideální rodinná dovolená? S karavanem na místě vašich snů

Mobilní plachtové haly mají všestranné využití!

Nalezněte s námi ty nejúžasnější a architektonicky nejkrásnější kasina na světě

Zateplení domu se vyplatí po finanční i praktické stránce