Hledáte příjemné bydlení v lokalitě s dobrou dopravní obslužností i občanskou vybaveností? Zaměřte se na moderní rekonstrukce činžovních domů.

dum-u-galerie-3

Pokud plánujete postavit se na vlastní nohy a investovat do nového bytu, nemusíte se vždy vydávat jenom cestou novostaveb, které nabízí stále více developerů. Vsadit lze i na rekonstrukce již stávajících objektů. Přesně tuto možnost nabízí developerský projekt Dům U Galerie, který je sám o sobě výjimečný tím, že se jedná o stavbu již z roku 1932. Aktuální rekonstrukce však vdechne danému domu nový život, díky čemuž bude spojený se standardy, které jsou samozřejmostí ve 21. století.

Lákavá lokalita je samozřejmostí

Mnoho novostaveb je spojeno s tím, že jsou umístěny spíše v okrajových částech města. To se netýká tohoto projektu, jelikož byty po rekonstrukci najdete v oblasti Vysočan. Tedy v části, která je dokonalým místem nejenom pro mladé páry a rodiny s dětmi, ale vyhovuje třeba i seniorům. Je to dáno hlavně skvělou občanskou vybaveností, kde nechybí:

  • Zdravotnická zařízení
  • Školská zařízení
  • Možnosti sportovního a kulturního vyžití
  • Široká nabídka nákupních možností

Od nejmenších bytů, po jednotky po náročné

Že tento původní činžovní dům sídlící na adrese Jandova 1 dostal zcela nový kabát, to dokládají také dispozice nabízených bytů. Ty nemenší začínají na ploše 33 metrů čtverečných a na rozložení místností s označením 2+kk. Pro mladé páry rozhodně ideální volba. Že dané projekty Praha 9 nadchnou i náročnější zájemce o kvalitní byt, to dokládají dispozice 4+kk, které již mohou být spojeny s obytnou plochou necelých 110 čtverečných metrů.

Od konkrétní velikosti se přirozeně odvíjejí i ceny, které jsou vzhledem k charakteru bytů celkem lákavé. Začínají na částce 1 760 000 Kč. Kromě bytů samotných je cílem tohoto projektu vytvořit i 2 ateliéry, 3 obchody a 12 kancelářských prostor, díky čemuž se může původní činžovní dům stát skvělým místem jak pro zájemce o spokojený život, tak i pro podnikatele hledající atraktivní lokality pro byznys.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka