Hledáte příjemné bydlení v lokalitě s dobrou dopravní obslužností i občanskou vybaveností? Zaměřte se na moderní rekonstrukce činžovních domů.

dum-u-galerie-3

Pokud plánujete postavit se na vlastní nohy a investovat do nového bytu, nemusíte se vždy vydávat jenom cestou novostaveb, které nabízí stále více developerů. Vsadit lze i na rekonstrukce již stávajících objektů. Přesně tuto možnost nabízí developerský projekt Dům U Galerie, který je sám o sobě výjimečný tím, že se jedná o stavbu již z roku 1932. Aktuální rekonstrukce však vdechne danému domu nový život, díky čemuž bude spojený se standardy, které jsou samozřejmostí ve 21. století.

Lákavá lokalita je samozřejmostí

Mnoho novostaveb je spojeno s tím, že jsou umístěny spíše v okrajových částech města. To se netýká tohoto projektu, jelikož byty po rekonstrukci najdete v oblasti Vysočan. Tedy v části, která je dokonalým místem nejenom pro mladé páry a rodiny s dětmi, ale vyhovuje třeba i seniorům. Je to dáno hlavně skvělou občanskou vybaveností, kde nechybí:

  • Zdravotnická zařízení
  • Školská zařízení
  • Možnosti sportovního a kulturního vyžití
  • Široká nabídka nákupních možností

Od nejmenších bytů, po jednotky po náročné

Že tento původní činžovní dům sídlící na adrese Jandova 1 dostal zcela nový kabát, to dokládají také dispozice nabízených bytů. Ty nemenší začínají na ploše 33 metrů čtverečných a na rozložení místností s označením 2+kk. Pro mladé páry rozhodně ideální volba. Že dané projekty Praha 9 nadchnou i náročnější zájemce o kvalitní byt, to dokládají dispozice 4+kk, které již mohou být spojeny s obytnou plochou necelých 110 čtverečných metrů.

Od konkrétní velikosti se přirozeně odvíjejí i ceny, které jsou vzhledem k charakteru bytů celkem lákavé. Začínají na částce 1 760 000 Kč. Kromě bytů samotných je cílem tohoto projektu vytvořit i 2 ateliéry, 3 obchody a 12 kancelářských prostor, díky čemuž se může původní činžovní dům stát skvělým místem jak pro zájemce o spokojený život, tak i pro podnikatele hledající atraktivní lokality pro byznys.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?