Pokud se mluví o stěhování lidí do velkých měst, obvykle dominuje Praha. Ta ale není jedinou možností, která se nabízí. Stejně tak je velkým lákadlem i Brno. Ani zde nabídka bytů nezklame. Z jakého důvodu? Podívejte se na ty hlavní společně s námi.

fenix_resort_5

Starší, ale i nové byty

Pokud se podíváme na nabídku komplexně, je třeba říci, že k dispozici jsou nejenom starší byty, například v původních činžovních bytech. V posledních letech jasně dominují moderní developerské projekty, a tak i novostavby Brno přicházejí s lákavou nabídkou bytů, které jsou budovány s ohledem na moderní standardy, stejně jako s ohledem na požadavky majitelů. Sem můžeme zařadit třeba:

  • Jistota nízkoenergetického bydlení
  • Moderní dispozice s kuchyňským koutem
  • Kvalita použitých materiálů

Lokality rozhodně nezklamou

Brno je druhé největší město České republiky a je více než jasné, že možných dobrých lokalit k bydlení má celou řadu. Nezklame zájemce, kteří hledají byt v samotném centru města, stejně jako ani ty, kteří hledají spíše okrajovou část. Novostavby Brno a okolí jsou hitem i proto, že díky pohodlnému systému hromadné dopravy, i díky řadě spojovacích silničních tahů nejsou ani okrajové lokality nijak odříznuty od samotné centrální části města. Samozřejmě právě v nich je kladený důraz na celkový klid, dostatek zeleně, ale i občanskou vybavenost.

Lákadlem jsou i ceny

Pokud porovnáme Brno s Prahou, musíme říci, že moravská metropole má rozhodně navrch. Tedy pokud jde o ceny, které jsou v porovnání s pražskými byty nižší. Nové byty Brno se logicky mohou stávat mnohem dostupnějším bydlením pro mnoho párů, nebo rodin. Přitom nabídka práce, nebo i průměrná mzda je v Brně v podstatě srovnatelná s tím, co v posledních letech dokáže nabídnout Praha. I to je důvod, proč je Morava a její hlavní město stále více poptávána těmi, co chtějí dobře a kvalitně bydlet.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka