Zatímco ještě před pár lety trendy v zařízení domácnosti využívaly velké množství barevných odstínů, třeba i v kombinaci dvou až tří barev v jediné místnosti, v současnosti je situace jiná. A to doslova diametrálně odlišná. Trendy ve vybavení domácností se totiž začaly soustředit na přirozenou čistotu a eleganci bez zbytečných kreativit a kombinací. Stále více stěn v českých domácnostech tedy mění své barvy, které nahrazuje čistá bílá. Chcete také jít s dobou?

Bílá barva je symbolem čistoty a přirozené elegance

Bílá barva totiž splňuje všechna kritéria moderních trendů vybavení interiéru. Čistota a přirozená elegance jsou totiž základními charakteristickými vlastnostmi této barvy. Malování stěn na bílo se skvěle hodí pro rekonstrukce bytů v Praze i pro výmalbu rodinných domků ve kterékoli části republiky. Není třeba nikterak složitě zasahovat do konstrukce bytů a domů. Samotná výmalba dokáže změnit charakteristiku celé místnosti.

bílá v interiéru 3

Vyberte i vhodné doplňky a nábytek

Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba věnovat velkou pozornost i výběru doplňků a ostatnímu vybavení interiéru. Je zapotřebí, aby s sebou vše vzájemně ladilo. Věděli jste například, že existují různé odstíny bílé barvy a že ke každému odstínu se hodí jiné doplňky a každý odstín jinak působí na interiér? Více informací o druzích bílé barvy a jejich využití najdete v tomto článku. Pokud si přeci jen nebudete jistí, zda vše zvládnete naplánovat a provést dokonale vlastními silami, kontaktujte profesionály. Například malíři Praha poradí s výmalbou a postarají se o její správné provedení v hlavním městě a okolí.

bílá v interiéru 2

Na malířích můžete nechat všechny starosti

Opravdu zkušení malíři a malířské firmy vám jsou schopni nabídnout široké spektrum prací spojených s malováním. Kromě samotné výmalby se může jednat třeba o zmíněné odborné poradenství, škrábání zdí, stržení tapet, opravy prasklin, penetraci podkladů a další činnosti.

Abyste se lépe orientovali v ceně za jednotlivé činnosti, podívejte se na ceník malířských prací společnosti FIXservis.

Pokud nechcete mít při malování žádné starosti s přípravou místnosti ani s úklidem, můžete si zvolit službu malování na klíč, kdy se o veškeré práce postará malíř nebo firma.

Mohlo by se vám líbit:

Rohová kuchyně skvěle ušetří místo

Chcete ušetřit při rekonstrukci koupelny? Vyzkoušejte tyto 3 tipy

Jak zařídit restauraci, aby si ji zákazníci oblíbili? Svou roli hraje gastro nábytek

V čem je lepší kuchyně na míru?

Vyplatí se vám domácí infrasauna?

Vasco Doors jsou bránou do vašeho světa