Stále platíte nemalé částky za dodávky elektřiny a plynu? Činíte tak jenom proto, že se stále nejste schopní odhodlat k volbě jiné firmy? Pak rozhodně neotálejte a zahoďte liché obavy stranou. V minulosti se možná jednalo o složitější záležitost, nicméně dnes tomu tak určitě není. Pokud máte pocit, že byste si nepomohli, jste na omylu. V následujících řádcích uvedeme celkem 4 důvody, jež vás k přestupu určitě zlákají.

1. Cena se sníží

S přestupem k menšímu dodavateli plynu a elektřiny vás čekají mnohem nižší platby. Není se čemu divit. Důvodů je samozřejmě hned několik, přičemž tím nejpádnějším jsou vlastní zdroje energie, jimiž menší dodavatelé mohou disponovat. Už při pohledu do ceníku jasně uvidíte, že skutečně ušetříte nemalé částky. Přesvědčit se můžete jak na https://www.epet.cz/elektrina/, tak i na https://www.epet.cz/plyn/.

2. Budou se vám věnovat a jednat s vámi na rovinu

U velkých dodavatelů si většinou připadáte pouze jako číslo na plynoměru a elektroměru. Jinými slovy, jste pro ně pouze jedni z mnoha dalších. Pokud odejdete, až tolik se nestane a společnosti budou stejně generovat velké zisky. U malých společností mají čas k tomu, aby se vám mohli věnovat individuálně. Všechno bude průhledné a můžete si být jistí, že s vámi mluví na rovinu. Žádné skryté poplatky a další nepříjemnosti.

3. Zapomeňte na zbytečné papírování

Menší dodavatelé plynu a elektřiny s vámi sepíšou velmi jednoduchý a maximálně přehledný kontrakt. Tím pádem budete mít jistotu, že víte, do čeho jdete. V případě jakýchkoli nejasností se s vámi o smlouvě pobaví a vše vysvětlí.

4. S přestupem vám pomohou

To si pište. Pro menší dodavatele jsou i malé domácnosti váženými zákazníky. Právě proto vám ochotně s přechodem od většího dodavatele pomohou. Vy ušetříte jak čas, tak ve finále i hodně peněz.

Mohlo by se vám líbit:

Firma na zážitky zve k zážitkům po celé republice

Jak srovnat ceny dodavatelů elektřiny a ušetřit na tom?

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Kdo je pojištěn, není překvapen

Nemovitost na kšeft aneb nájemníci vítáni

ROSTOUCÍ POPULARITA EROTICKÝCH MASÁŽÍ V PRAZE BĚHEM POSLEDNÍCH LET