Je prokázáno, že k největším tepelným ztrátám dochází přes špatně těsnící okna. Pak doslova topíte pánu Bohu do oken, což rozhodně není ve vašem zájmu. Vyměníte-li je tedy za nová, ušetříte. Za rok to může být nezanedbatelná částka.

Jsou odolná, bezpečná a nenáročná na údržbu. To jsou zřejmě hlavní přednosti moderních plastových oken. Kde je sehnat?

Zaměřte se na kvalitní profily

Na výrobu špičkových oken a dveří z plastu se specializuje například společnost PGOkno (www.pgokno.cz), jež k výrobě používá výhradně kvalitní německé profily Kömmerling. Ty totiž ve výsledné kvalitě oken hrají jednu z hlavních rolí. Je to právě tento jeden z vůbec nejmodernějších okenních systémů, který z plastových oken společnosti PGOkno dělá produkt špičkové kvality.

Tři typy oken

Společnost s regionálním zaměřením na Plzeň a okolí se navíc snaží vyhovět naprosto každému, tedy jak klientům provádějícím renovace starších domů, tak i majitelům novostaveb. Na výběr v podstatě máte tři typy oken, ať již se jedná o standardní řešení v podobě systému Kömmerling 76 s dvojsklem, trojsklem či tzv. TOP řešení v podobě systému Kömmerling 88. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Okna do starších domů

Plánujete-li renovaci staršího domu, tedy výměnu starých oken za nová, doporučujeme systém Kömmerling 76. Vaše nová okna budou maximálně zvukotěsná, téměř nedobytná a díky téměř nulovým tepelným ztrátám vám udrží teplo v domě. To se samozřejmě projeví na vašem nejbližším vyúčtování za energie. Úspora, kterou budete moci čekat, bude nezanedbatelná.

Okna do novostaveb

Máte-li v plánu instalaci nových plastových oken do novostavby, doporučujeme systém Kömmerling 88 s unikátním sedmikomorovým systémem se středovým těsněním. Okna s tímto systémem disponují těmi nejlepšími tepelně-izolačními vlastnostmi, které ve světě plastových oken doposud neměly obdoby. Pro novostavby se tak ukazují jako ideální řešení.

Mohlo by se vám líbit:

Moderní nábytek do obývacího pokoje

Trojsklo a jeho izolační vlastnosti

Moravskoslezský kraj: Místo, kde najdete bydlení

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky? Podrobné informace

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Jak vybrat vinylovou podlahu?