Přemýšlíte, jak se vypořádat s tím množstvím věcí, které doma máte, když už vám nezbývá prostor na žádnou další skříň? Ale zbývá. Pouze musíte vhodně vybrat její typ. Některé skříně totiž dokáží využívat místo mnohem lépe než jiné.

Jestli toužíte využít prostor na maximum, uvažujte o koupi vestavěné skříně. Nepatří však pouze do malých bytů a hobitích nor. Vestavěné skříně jsou trendem, který najde uplatnění v každé domácnosti. Jsou moderní a mají spoustu výhod.

První výhodou je dobré využití prostoru

Vestavěná skříň vám výrazně nezmění dispozice místnosti. Instaluje se podél stěny, což znamená, že vlastně jen posune zeď. Nevytváří žádnou novou překážku v prostoru, kterou byste museli obcházet.

Vestavěné skříně jsou od podlahy až ke stropu, což znamená obrovské množství místa. Je jenom na vás, zda se uvnitř vaší skříně budou skrývat šuplíky, nebo poličky, případně tyč na zavěšení ramínek. Pokud půjde o šatní skříň, pravděpodobně se vám bude hodit kombinace. Tento typ skříní se však často umisťuje také do obývacích pokojů a do chodeb. Umístit se dá vážně skoro kamkoliv, třeba i pod schodiště.

Potěší vás i moderní posuvné dveře

Vestavěné skříně mívají výhradně posuvné dveře. Ty jsou v posledních letech také velmi oblíbené, a to i jako běžné dveře pro oddělení místnosti. Ve skříních je ovšem jejich hlavním účelem zase uspořit prostor. Nepotřebují žádné další místo na otevírání, pohybují se po kolejnicích a díky tomu se také snadněji otevírají. Nehrozí, že by dítě bouchalo dveřmi od skříně nebo si skříplo prst v pantu.

Podívejte se na levné skříně a navrhněte si tu svou

Zajímá vás, kolik vestavěné skříně stojí? Můžete začít hledat naslepo na internetu, nebo využít pro vestavěné skříně konfigurátor, který vám nabízí na webu levne-skrine.cz. Tam si sami napíšete parametry skříně, již potřebujete, a hned zjistíte, kolik přesně taková skříň bude stát. Návrh zdarma je zcela nezávazný, není povinností si následně danou skříň objednat.

Mohlo by se vám líbit:

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB

Čím se řídit při výběru povlečení?

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu