Bydlení v hlavním městě má mnoho podob a v žádném případě se nejedná jen o starší byty v činžovních domech či panelákovou zástavbu. Najdou se i místa lemovaná zelení, daleko (a přitom, co by kamenem dohodil) od ruchu proslulého metropolitního centra. Pokud vás zajímá prodej rodinných domů Praha, spíše než bytové jednotky, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Seznámíme vás s novým developerským projektem společnosti Finep – rodinnými domy v Praze 10 – Štěrboholech. Toužíte-li po krásném domově za dostupnou cenu, máte ho mít!

Rodinné domy v Praze 10 nesou až poetický název Malý háj. S dispozicemi 4+kk jsou ideální pro rodiny s dětmi. Disponují garáží a vlastní zahradou. Plánovaných 21 řadových rodinných domů plynule naváže na současný kolorit Štěrbohol a doplní je příjemnýmarchitektonickým řešením. Přirozeně, nenuceně a v souladu s místní atmosférou.

Jak je u developerských projektů vznikajících pod taktovkou odborníků zvykem, také rodinné domy ve Štěrboholech vyniknou promyšlenými dispozicemi, důrazem na maximální využití prostoru a všudypřítomnými kvalitními materiály.

Pádným argumentem, který vás přivede do Štěrbohol, je i charakter lokality samotné. Okolí zástavby přímo vybízí k relaxaci a aktivnímu trávení volného času. Pro milovníky sportu je jasnou volbou moderní víceúčelová sportovní hala, cyklisté ocení novou cyklostezku. A pokud rádi bruslíte, jistě nepohrdnete pozváním na projížďku po inline dráze. Sportovně laděné odpoledne završíte golfem v klubu Golf Hostivař, který se nachází cca 10 minut jízdy. Anebo se jen pokocháte všudypřítomnou přírodou a projdete se do nedalekého parku Hrušov.

Občanská vybavenost Prahy 10 je vynikající a ve Štěrboholech i sousedních Dolních Měcholupech se nachází mateřská a základní škola. Větší nákupy umožňuje nákupní centrum Europark Štěrboholy, ale není problém se během chvilky přesunout co centra Prahy.

Pokud vás projekt Malý háj zaujal, bedlivě sledujte další informace, které najdete na www.finep.cz. A nezapomeňte se podívat na další zajímavé developerské projekty v Praze.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat