Také hledáte bydlení, které splní očekávání i náročného klienta? Potom je dobrou volbou poptávat luxusní byty na prodej. Jaké to jsou?

 

Pokud se podíváme obecně na několik důležitých faktorů, které by měly hrát při rozhodování roli, rozhodně se jedná třeba o kvalitní lokalitu, stejně jako vysoké standardy, ale i dobrou občanskou vybavenost, velikost bytové jednotky a doprovodné služby. To vše by měly luxusní byty na prodej svým zájemcům nabídnout. Ti si tak budou moci užívat výhradně jenom komfortu, bez nutnosti řešit řadu věcí okolo. A jaké volby doporučujeme?

 

luxusni-bydleni-3

Podolské Schody

Jeden z velmi zajímavých projektů, pod kterým jsou podepsáni architekti ze studia Chmelař architekti. Už to samo o sobě ukazuje, že rozhodně nepůjde o nic tuctového. Když k tomu přidáme i nádherný výhled na Vltavu a její okolí, je více než jasné, že tato mezi luxusní novostavby rozhodně patří. Odpovídá tomu i dispozici jednotlivých bytů, kdy není problémem obývat plochu o velikosti až 114 metrů čtverečných.

luxusni-bydleni-1

La Corte

Velmi zajímavý projekt, který zahrnuje nejenom bytové jednotky, ale také prostory nebytové, které mohou sloužit jako kancelář a nebytový prostor. Pokud se podíváme na hlavní přednosti, rozhodně dominuje:

  • Výběr z 25 luxusních apartmánů
  • Umístění v prestižní lokalitě Prahy 1
  • Dispozice i velikosti až 153 čtverečných metrů

Vše je uzpůsobeno právě potřebným náročného obyvatele, který nemusí trávit den jenom ve svém bytě, ale vhod mu přijde třeba i prostorný dvůr s dostatkem zeleně.

luxusni-bydleni-2

Zámecké zahrady

Nemusí to být nutně jenom byty, které nejnáročnější zákazníci ocení. Hitem je v současné době i zájem bydlet v domech. Kdo hledá luxusní domy na prodej, toho nezklame ani tento projekt, který je situován v oblasti Prahy západ. O unikátní vzhled domů se postarala Barbora Škorpilová, což je samo o sobě zárukou, že s ohledem na praktičnost i vzhled bude dům doslova vybočovat z řady.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat