Chystáte se na rekonstrukci chalupy, staršího rodinného domu, nebo přemýšlíte, která krytina je vhodná jako elegantní řešení pro původní činžovní dům?

Naší jasnou volbou je střecha na celý život s pálenou taškou!

Pokud plánujete opravy na vaší chalupě, jasnou volbou je taška SRDCOVKA 11 (TONDACH). Je to krytina se zvláštním ornamentem, která dělá střešní tašku jedinečnou a přitom tradiční a atraktivní. SRDCOVKA 11 je kombinovatelná s pálenou taškou FALCOVKA 11, díky shodným rozměrům a drážkám. Potřeba této střešní tašky na 1m² je 11,1 ks a tašku je třeba pokládat na vyšší krov.

Dále se nabízí taška BOBROVKA (TONDACH), která je obecně vhodná pro starší domy a historické památkově chráněné budovy, které si žádají klasický vzhled. Je to velmi tradiční střešní krytina, která pokryje všechny potřeby každé střechy, světlíky, vikýře. Bobrovka má vyšší hmotnost a je potřeba vybudovat pro ni nosný krov z dřevěných trámů. Řadí se k těžkým materiálům a je s ní spojena těžší manipulace. Pořízení takové střechy je nákladnější, na její pokládku je potřeba na 1m² 36ks, ale jejími nespornými výhodami jsou, že s vámi a vašimi dětmi přečká vyšší desítky let a po tu dobu nezmění své vlastnosti, ani vzhled. Stejný typ tašky najdete i u BMI BRAMAC pod názvem OPÁL.

Mohlo by se vám líbit:

Nalezněte s námi ty nejúžasnější a architektonicky nejkrásnější kasina na světě

Pořiďte si vlastní bazén a připravte se tak na horké léto

Multifunkční skladový kontejner využijete pro osobní i firemní účely

O tyto 4 chlupaté domácí mazlíčky se zvládne postarat i začátečník

Máte doma kočku? Kočičí škrabadlo zachrání váš nábytek a nejen to…

[SERIÁL] Jména pro koně – 3. díl: kompletní seznam