kuchyňské nástěnné hodiny

Hledáte nové kuchyňské nástěnné hodiny anebo jen její stávající podoba potřebuje trochu oživit? Zkuste nástěnné kuchyňské hodiny – uvnitř galerie pro vaši inspiraci.

Moderní hodiny do moderní kuchyně

Pro moderní kuchyňské hodiny je typický design, jemuž vévodí nerez a celkové minimalistické pojetí, pro které se ze stejného důvodu hodí do moderních kuchyní, v nichž převládají světlé odstíny. Ať už vyberete moderní hodiny do kuchyně, které s ní budou ladit, anebo ty které naopak vytvoří výrazný akcent – např. bílé stěny/žluté hodiny, žluté stěny/fialové hodiny… Totéž platí o designu, kdy můžete stejně dobře jako kulaté kuchyňské hodiny použít i ty s nerovnoměrnými tvary či čtvercové.

Ideální kuchyňské hodiny pro venkovský styl

Kuchyňské hodiny ve vesnickém stylu jsou nejen populární, stejně jako styl samotný, ale zároveň nabízejí snad nejširší paletu motivů, s jakou se u kuchyňských hodin můžete setkat – od ovoce, zeleniny, květiny až po zvířata. Stačí si jen vybrat motiv, kterému dáváte přednost a vždy budou ladit.

 

Retro kuchyňské hodiny jsou in

Retro styl se těší velké vlně zájmu. A v malém se většinou hodí i tam, kde převládá styl jiný. Navíc, pokud máte slabost pro kombinaci červené a bílé, případně některou z proslulých značek jako například Coca Cola, případně motivy hospodyněk a automobilů anebo pro svou dobu typické reklamní slogany a citáty, jsou kuchyňské retro hodiny přesně pro vás.

Kuchyňské nástěnné hodiny do kuchyně ve stylu Art Deco

Máte v kuchyni obrazy či dekorace Art Deco anebo do ní teprve chcete tento prvek vnést? Pak byste si měli pořídit i správně pestrobarevné kuchyňské hodiny, ideálně s tváří oblíbeného umělce či jiným výrazným motivem, pro kuchyň nejlépe s vyobrazením nějakého toho chutného jídla či nápoje.

Když na konkrétním stylu nesejde

Pokud nemáte vyhraněný styl a spíše dáte na netradičnost a eklektismus, pak pro vás můžou představovat ideální variantu nástěnné hodiny například ve stylu pánve s vejcem…

Mohlo by se vám líbit:

Podlahové topení je komfortní, ale má i nevýhody

3 tipy, jak si poradit s výběrem cihel pro stavbu

Zateplení domu se vyplatí po finanční i praktické stránce

Opravdu nenáročný bazén? Jeden bychom pro vás měli!

Plovoucí podlahy se hodí do každého interiéru

Moderní nábytek do obývacího pokoje