Štěstí přeje připraveným. Své o tom ví majitelé nemovitostí, které postihly živelné pohromy, jako silné deště, záplavy a vichřice. A že jich letos nebylo málo. Silné poryvy větrů mají zničující účinky zejména na plechových střechách. Devastujícími nápory vody pak trpí nemovitosti v záplavových oblastech, v bezprostřední blízkosti řek a potoků. Nečekané škody na majetku ale mohou postihnout kohokoliv, i mimo rizikové oblasti.

Ruleta s osudem

Nejste pojištěni? Hrajete ruskou ruletu s osudem! Staré české rčení říká, že „nehoda není náhoda“ a „kdo je připraven, nebývá překvapen“. Ať už jste nebo nejste příznivci nejrůznějších preventivních opatření, pojištění rodinného domu je základem klidného spaní. Mít bezpečný domov za každé situace stojí za nějakou tu stokorunu měsíčně navíc. Pojistná částka je navržena paušálně podle metrů čtverečních obytné plochy bytu nebo domu, tak aby klienta chránila proti přecenění nebo naopak podpojištění.

Smlouva na jeden klik

Sjednat pojistnou ochranu je snadné. Pojistěte si dům on-line. Stačí k tomu znát rozlohu obytné plochy a vyplnit interaktivní formulář. Následně vám makléř zašle návrh kalkulace plnění a smluvní dohoda o vzájemném finančním vyrovnání bude po zadání všech potřebných identifikačních údajů na světě. Žádné složité papírování nikoho z dotčených nečeká.

Benefit navíc

Stejně pružně funguje i pojištění odpovědnosti za škodu člověka v běžném životě. Lidově řečeno „pojistka na blbost“ mívá nejvíce plnění ze všech a lze ji čerpat v nejširším spektru. Lze ji zřídit souběžně s pojištěním domácnosti, díky němuž lze pro všechny členy rodiny navýšit limit plnění až na 10 miliónů korun. Velmi příjemným bonusem je, že pojištění se sjednává s nulovou spoluúčastí.

Výše uvedené pojistné produkty patří mezi TOP finanční krytí v hodnocení nezávislých finančních serverů. Poskytují nadstandardní ochranu v nepředvídatelných situacích, které mohou v reálném životě zásadně zatížit rodinný rozpočet.

Mohlo by se vám líbit:

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB

Čím se řídit při výběru povlečení?

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu