Existuje celá řada činností příjemnějších než úklid a čištění, ale čas od času se do toho musíme pustit všichni. A právě v těchto chvílích přijdou vhod neocenitelní pomocníci, se kterými jsou úklidové práce mnohem jednodušší. Na mysli máme moderní čistící techniku v podobě vysokotlakých a parních čističů, vysavačů a dalších strojů. V souvislosti s čistící technikou se přitom vybaví jen několik značek – jednou z nich je i Kärcher, která symbolizuje bezkonkurenční poměr kvality a ceny.

Kärcher, to nejsou jen „wapky“

Zeptejte se lidí ve svém okolí na to, jakou čistící techniku Kärcher vyrábí. Pravděpodobně vás většina dotázaných odkáže na vysokotlaké čističe neboli wapky. A je tomu skutečně tak, vysokotlaké čističe Kärcher si vybudovaly celosvětové renomé. Momentálně je v nabídce široké spektrum modelů vhodných pro domácí o profi využití. Nevíte, která by byla vhodná právě pro vás? Stačí navštívit některou z kamenných prodejen, například Kärcher Praha a nechat si poradit od kvalifikovaných prodejců. Doporučí vám vhodný model a příslušenství.

mamedum_cz_rea-karcher_cz_01
Vysokotlaké čističe však tvoří jen část nabídky. Její nedílnou součástí jsou i desítky dalších produktů. Vysavače, parní žehlící stanice, stroje na čištění čalounění, leštiče parket, lapače prachu při vrtání a množství dalších čistící techniky pro domácnost i komerční sféru. Zajímavá je i akustěrka na čištění oken – přečtěte si její hodnocení v testu mytí oken.

mamedum_cz_rea-karcher_cz_02

Obraťte se na autorizovaného prodejce

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, obraťte se s nimi na některého z autorizovaných prodejců čistící techniky Kärcher. Správnou volbou je REA CZ s.r.o., která se prodejem a servisem strojů Kärcher zabývá již od roku 1993. Na provozovnách Kärcher Olomouc, Praha a Šumperk působí vyškolení servisní technici, kteří se vám budou plně věnovat. Preferujete-li pohodlný nákup online, zamiřte na www.rea-karcher.cz, kde najdete veškerou čistící techniku a detailní informace o produktech.

 

foto: inzerent

Mohlo by se vám líbit:

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB

Čím se řídit při výběru povlečení?

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu