Sháníte prvotřídní a cenově dostupnou podlahu? Zvažte vinylovou! Na pohled ji nerozeznáte například od dřevěné či kamenné. Na rozdíl od ní vás ale na vinylu nebudou studit chodidla. Ani v zimě!

Zapomeňte však na krabatící se linoleum, se kterým se ještě možná setkáte v kuchyni své babičky. Dnešní moderní vinylové podlahy snesou srovnání s nejmodernějšími krytinami 21. století! Rozhodně si zaslouží alespoň vaši pozornost.

Dobře izoluje a příjemně se po ní chodí

Kvalitní vinyl podlaha – zdůrazňujeme pojem kvalitní! – skvěle izoluje a je i příjemná na dotek. I na boso se na ní zkrátka velmi dobře chodí, což ocení především rodiny s malými dětmi, které se po interiéru domácnosti pohybují bosky.

Buďte nároční!

Od své podlahy (včetně vinylové) byste ovšem měli očekávat mnohem víc. Kvalitní vinylová podlaha by měla disponovat náležitou tvrdostí, pružností stejně jako rozměrovou stálostí. Podlaha se nesmí krabatit (jako ty někdejší), smršťovat ani by se v ní neměly vytvářet prohlubně například od nábytku.

Podlahy z hobbymarketu? Raději ne

Při výběru vinylové podlahy se spolu s dezénem zaměřte i na její tloušťku. Místo tenkých vinylových podlah z hobbymarketů se spíše zaměřte na ty od renomovaných prodejců, kteří za své produkty ručí. Ti jsou přece jen největší zárukou, že podlaha, do níž investujete, minimálně po několik dekád nejenže vydrží, ale dokonce po celou dobu bude vypadat jako nová.

Nakupujte na parketcentrum.cz

V plzeňském Parketcentru (na internetu hledejte pod odkazem vinylové podlahy Plzeň) můžete vybírat až ze čtyřiceti různých dezénů vinylových podlah té nejvyšší kvality, které se stanou ozdobou doslova každé místnosti. Líbí se vám podlahy z běleného dubu? Nebo spíše dubu tmavého? V Parketcentru zkrátka téměř žádný dezén není překážkou. Klikněte na www.parketcentrum.cz a posuďte sami.

Mohlo by se vám líbit:

Podlahové topení je komfortní, ale má i nevýhody

3 tipy, jak si poradit s výběrem cihel pro stavbu

Zateplení domu se vyplatí po finanční i praktické stránce

Opravdu nenáročný bazén? Jeden bychom pro vás měli!

Plovoucí podlahy se hodí do každého interiéru

Moderní nábytek do obývacího pokoje