Téměř žádné podnikání, ve kterém se obchoduje se zbožím nebo výrobky, se dnes neobejde bez efektivního skladování a transportu. Plastové přepravky představují možnost, jak ho docílit, a to velmi levně a snadno. Proč byste právě je měli ve svém podnikání využít?

Lehké, odolné a s vysokou nosností

Ať už jde o skladování nebo přepravu, vlastnosti plastových přepravek vám přináší spoustu výhod. Díky své nízké váze redukují hmotnost celého nákladu, případně snižují zatížení regálu ve skladu. Jsou velmi odolné, a to jak proti mechanickému poškození, tak například vůči extrémním teplotám. Plast snáší teploty od -40 °C do 100 °C. Můžete s nimi pracovat po velmi dlouhou dobu, ani po dlouhých letech neztrácejí nic ze svých vlastností. Žádné rezivění či trouchnivění jako u jiných materiálů zde nehrozí. A když se s nimi jednou přeci jenom budete chtít rozloučit, vězte, že jsou plně recyklovatelné, jejich nákupem a používáním tak nijak nezatížíte životní prostředí.

Díky efektivnímu skládání ušetříte až 80 % místa

Plastové přepravky jsou ideální do skladu. Díky vysoké stabilitě, a především možnosti stohování samy vytvoří regál. Velmi dobře vám ale poslouží nejen naplněné, ale i pokud jsou zrovna prázdné. Mají totiž jednoduchý a efektivní systém skládání, kterým vám, v případě, že je potřebujete skladovat nebo převážet bez nákladu, ušetří až 80 % místa oproti jejich standardní velikosti. Manipulace s nimi je zároveň velmi snadná, a to díky ergonomickým úchytům na různých místech přepravky. Velké společnosti potěší fakt, že plastové přepravky jsou vhodné do automatizovaných procesů.

Vybírejte přepravky v top kvalitě

Využití plastových přepravek nalezneme v mnoha odvětvích, jedním z příkladů může být potravinářský průmysl. Zde je nutné zdůraznit, že pro něj určené přepravky splňují veškeré hygienické normy. Podle druhu nákladu si vyberete přepravku otevřenou nebo uzavíratelnou, a taktéž s plnými bočními stěnami a dnem nebo děrované. V neposlední řadě se jednoduše čistí. Plastové přepravky v top kvalitě se všemi výše zmíněnými vlastnostmi nabízí firma Schoeller Allibert.

Mohlo by se vám líbit:

Toužili jsme po vlastní chatě a tak jsme si na ni vzali americkou hypotéku, píše František z Liberce

Spotřeba vody v ČR neustále roste. Jak zajistit úspory pitné vody v domácnosti, aby vás to neomezilo?

PVC podlaha slaví návrat. Jaké má výhody a nevýhody?

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB