Podivujete se nad tím, jak může někdo trávit čas sprejováním zdí ve městě? Sprejerství je problém, se kterým se města i soukromí vlastníci objektů potýkají již desítky let. Ale jak vyřešit problém v podobě znehodnocené fasády nebo jiné plochy? Pokud se vandal vyřádil i na vašem majetku, máme pro vás dobrou zprávu. Víme, jak se s graffiti vypořádat jednou provždy!

Odstranění graffiti svépomocí není tak dobrý nápad

Je naprosto logické, že jste se rozhodli pro odstranění graffiti svépomocí. Teoreticky by vám měla stačit fasádní barva a trocha volného času… Jenomže teorie je jedna věc a praxe druhá. Barva ze spreje se dostává hlouběji do struktury materiálu a po přetření barvou prosvítá, a to dokonce i v případě, že nátěr zopakujete. Zbytečně ztratíte spoustu drahocenného času a vynaložíte náklady za barvu. Čištěním graffiti vlastními silami cesta většinou nevede.

mamedum.cz_graffiti_cz_01

Profesionálové vědí, jak se s graffiti vypořádat

Chcete-li, aby povrch vypadal opět jako nový, obraťte se na odborníky, kteří mají s odstraňováním graffiti praxi. Disponují patřičným vybavením a vědí, jak barvu ze spreje odstranit tak, aby nedošlo k porušení podkladu. Zároveň si poradí i s dalšími nečistotami – čmáranicemi lihovými fixy, zbytky lepidla po plakátech apod.

Antigraffiti nátěr jako prevence

Vaše fasáda může být opět jako nová, ale co když se po odstranění graffiti sprejer opět objeví na místě činu? To je samozřejmě možné, a proto byste měli zvážit nátěr proti graffiti. Firma povrch ošetří speciální nátěrovou hmotou, ze které lze graffiti snadno a rychle odstranit bez dalších vynaložených nákladů.

Nyní již víte, jak se vypořádat z graffiti na vašem majetku. Další užitečné informace najdete na www.graffiti.cz. Společnost AXIOM REAL se zabývá odstraňováním i ochranou proti graffiti řadu let a poradí si s jakýmkoliv povrchem!

Fotografie dodány inzerentem

 

Mohlo by se vám líbit:

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB

Čím se řídit při výběru povlečení?

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu