Kupovat starší byt nebo dům a poté ho rekonstruovat není vždy tou nejlepší volbou. Proč? Jelikož náklady na rekonstrukci mohou být celkem vysoké. Navíc stále je třeba myslet na to, že bydlíte ve starším objektu. I proto je lepší začít uvažovat jinak. Společně se podíváme na to, co nabízejí novostavby Praha 8. Tedy možnost bydlení v lokalitě, která nabízí několik velmi lákavých míst pro každého, kdo zdě žije. Kromě toho, že daná oblast prošla výraznými úpravami, s ní souvisí i nabídka bohatého volnočasového vyžití. A to třeba v parku Draháň, nebo v oblasti Karlín.

Kde můžete bydlet? Možností je mnoho

Informace o lokalitě máme za sebou. Podívejme se proto i na to, jaké jsou konkrétní možnosti, pokud hledáte skutečně unikátní developerské projekty na Praze 8. Nejprve začneme těmi, které jsou určené i pro skutečně náročného zájemce o bydlení, který by mělo splňovat vysoký standard.

Sem můžeme zařadit třeba tyto projekty:

  • DOCK rezidence
  • Sluneční věž
  • Na Korábě

Možností, kde můžete najít svůj domov, je ale mnohem více. Mezi další, na které nesmíme zapomenout, patří třeba projekty Atrium Kobylisy, Nové Chabry, nebo i velmi povedený Viladům Třešťovka.


Nabídka reflektuje požadavky současných zájemců

Pokud jsou nové developerské projekty v této oblasti něčím unikátní, tak rozhodně i tím, že se trefí do noty každému zájemci o nový domov. A to nejenom svými dispozicemi a velikostí, která odpovídá moderním trendům. Zapomínat nesmíme ani na to, že byty Praha 8 jsou umístěny v lokalitách s dobrou občanskou vybaveností, ale i dobrou dostupností jakýmikoliv dopravními prostředky. Přidat k tomu musíme i to, že nezklamou ani svým provedením, jelikož na řadě moderních developerských projektů spolupracovala řada profesionálů z vyhlášených architektonických studií. I to je jeden z hlavních důvodů, proč se vydat právě touto cestou.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka