Kupovat starší byt nebo dům a poté ho rekonstruovat není vždy tou nejlepší volbou. Proč? Jelikož náklady na rekonstrukci mohou být celkem vysoké. Navíc stále je třeba myslet na to, že bydlíte ve starším objektu. I proto je lepší začít uvažovat jinak. Společně se podíváme na to, co nabízejí novostavby Praha 8. Tedy možnost bydlení v lokalitě, která nabízí několik velmi lákavých míst pro každého, kdo zdě žije. Kromě toho, že daná oblast prošla výraznými úpravami, s ní souvisí i nabídka bohatého volnočasového vyžití. A to třeba v parku Draháň, nebo v oblasti Karlín.

Kde můžete bydlet? Možností je mnoho

Informace o lokalitě máme za sebou. Podívejme se proto i na to, jaké jsou konkrétní možnosti, pokud hledáte skutečně unikátní developerské projekty na Praze 8. Nejprve začneme těmi, které jsou určené i pro skutečně náročného zájemce o bydlení, který by mělo splňovat vysoký standard.

Sem můžeme zařadit třeba tyto projekty:

  • DOCK rezidence
  • Sluneční věž
  • Na Korábě

Možností, kde můžete najít svůj domov, je ale mnohem více. Mezi další, na které nesmíme zapomenout, patří třeba projekty Atrium Kobylisy, Nové Chabry, nebo i velmi povedený Viladům Třešťovka.


Nabídka reflektuje požadavky současných zájemců

Pokud jsou nové developerské projekty v této oblasti něčím unikátní, tak rozhodně i tím, že se trefí do noty každému zájemci o nový domov. A to nejenom svými dispozicemi a velikostí, která odpovídá moderním trendům. Zapomínat nesmíme ani na to, že byty Praha 8 jsou umístěny v lokalitách s dobrou občanskou vybaveností, ale i dobrou dostupností jakýmikoliv dopravními prostředky. Přidat k tomu musíme i to, že nezklamou ani svým provedením, jelikož na řadě moderních developerských projektů spolupracovala řada profesionálů z vyhlášených architektonických studií. I to je jeden z hlavních důvodů, proč se vydat právě touto cestou.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat