aké toužíte po doslova jedinečném bydlení v hlavním městě? Novostavba Maison Blanche rozhodně nezklame ani náročného zájemce o život v Praze.

maison-blanche-2

Už samotný název tohoto projektu jasně ukazuje, že půjde o něco skutečně výjimečného. A je to rozhodně pravdou. Novostavba Maison Blanche je unikátním projektem v Kodaňské ulici, která vznikla v nádherném činžovním rohovém domě, který pochází z roku 1906. Ten prošel velmi náročnou rekonstrukcí, díky které mohou být uspokojeni všichni, kdo hledají zajímavou lokalitu, moderní bydlení a zároveň důraz na stylovou architekturu. S tou souvisí i aktuální fasáda domu, kde nechybní skvěle vypadající štuky, malby nebo dlažby.

Pro každého, kdo hledá prostor

Zapomeňte na developerské projekty, které nabízejí spíše menší byty určené pro jednotlivce a páry. Těžko byste hledali zajímavější developerské projekty Praha 10, než je právě tato budova v Kodaňské.

maison-blanche-3

K dispozici má pouze byty s uspořádáním 4+kk a 5+kk. Jejich součástí jsou terasy či balkony, které směřují do vnitrobloku, díky čemuž nabídnou i možnost příjemného posezení nebo odpočinku. Že jde skutečně o bydlení pro ty, kteří hledají prostor, dokládá také velikosti bytů, které jsou v rozmezí 167,1 – 186,9 čtverečných unikátů.

Přizpůsobte si byt vašim potřebám

Cílem projetu je nabídnout bydlení doslova na míru každému zájemci. I proto jsou jednotlivé jednotky bez dokončených stavebních prací. Díky tomu si lze přizpůsobit:

  • Podlahovou krytinu
  • Obklady
  • Sanitární techniku

V rámci šestipodlažní budovy budou k dispozici tři mezonetové byty v nejvyšších patrech, které uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. V rámci této novostavby Praha 10 se samozřejmě počítalo i se zajištěním doprovodných služeb, jako je možnost garážového stání v ulici Na Míčankách, možnost využívání moderního výtahu, nebo špičkovým domovním zvonkům, které zajistí i jistotu bezpečného bydlení každého, kdo hledá unikátní projekt, skvělou lokalitu i možnost mít byt realizovaný z velké části dle svých představ.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka