Máte sen o vlastním bydlení? Podívejte se spolu s námi na možnost, díky které si ho splníte i pokud máte jedny z nejnáročnějších požadavků.

dock-1
Snaha o co nejlepší propojení s přírodou. To je dnes trendem v oblasti bydlení. Jak se ukazuje, nemusí to nutně znamenat nutnost stěhovat se na periferie velkých měst. Přesvědčí vás o tom unikátní novostavba DOCK rezidence, která se nachází v Praze 8. Situována je přímo na břehu Vltavy, díky čemuž si lze užívat nejenom nádherných výhledů, ale i možnosti vyrazit na projížďku třeba vlastním člunem. Bezpečnost každého obyvatele je samozřejmě zajištěna špičkovými protipovodňovými opatřeními.

Od nejmenších, po největší

Že toto unikátní bydlení zaručeně splní požadavky i nejnáročnějších zájemců dokládá bohatá nabídka bytových dispozic. Ty začínají na velikosti 30 metrů čtverečných, které jsou spojeny s menšími byty o dispozicích 1+kk. Ideální volba pro jednotlivce, nebo mladý pár. Početné rodiny, nebo osoby toužící po dostatku soukromí zaujmou i varianty 4+kk. Díky ploše přes 100 čtverečných metrů je takový byt jistotou, že hravě strčí do kapsy i řadu rodinných domů. Součástí každé nabízené dispozice je též balkon.

Možnosti trávení volného času jsou více než široké

Nejenom zmíněná projížďka po Vltavě, nebo procházka po jejím břehu. Možnosti trávení volného času jsou mnohem rozsáhlejší. Tyto nové byty Praha 8 díky své poloze nadchnou tím, že můžete přes den vyrazit do sportovního klubu Meteor, který je určený pro rezidenty. Večer vás může nadchnout představení v Divadle pod Palmovkou a v rámci všedních dní lze se svými dětmi bez potíží objet všechna školská zařízení, od mateřských školek, po gymnázia. Dostatek míst k parkování a možnost napojení na hlavní silniční tahy je důvodem, proč rozhodně nemusíte sázet jen na veřejnou dopravu.

Luxusní bydlení pro náročné

Jak celý projekt shrnout? Jako ideální možnost najít i v širším centru Prahy luxusní bydlení pro náročné, kde nechybí špičkové služby, perfektní dopravní obslužnost a zároveň pořádný kus přírody. Přesvědčte se sami!

Další novostavby nejen na Praze 8 naleznete na Reality.iDNES.cz

Mohlo by se vám líbit:

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou