Pokud hledáte reality, je ideální zapomenout na cesty, které jsou spojeny s listováním v různých časopisech, nebo inzertních novinách. Hledání v nich je komplikované, zdlouhavé a nikdy tam nenajdete ucelenou nabídku. I proto je ideální zvolit internet. A kde na něm reality hledat? Poradíme vám.

Zkuste weby realitních kanceláří

První možnost, kterou vám doporučíme, je spojena s jednotlivými realitními kancelářemi. Každá moderní má i webové stránky, kde zveřejňuje jednotlivé nabídky svých nemovitostí. Pokud jde o opravdu velké realitky, máte zde jistotu, že mohou nabídnout reality a bydlení v celé ČR. Výhodou je, že zde danou nemovitost můžete najít hned potom, co ji daná realitka získá. Nevýhodou je přirozeně fakt, že zde jsou v nabídce jenom reality, které prodává konkrétní RK.

Hitem mohou být i inzertní weby

Druhá cesta je spojena s hledáním na různých inzertních webech. Může se jednat o klasické inzertní portály, které mají kategorii zaměřenou na bydlení, stejně jako se může jednat i o weby, které se na nemovitosti přímo specializují. Jistotou daných webů je to, že zde můžete najít i inzeráty od soukromých osob, které nechtějí využívat realitní kanceláře a chtějí své reality prodávat přímo. Zde však musíme podotknout, že hledáním na daných místech se můžete ochudit třeba o zajímavé developerské projekty, které se tímto způsobem jednoduše neinzerují.

Zkuste různé agregátory

Nyní se už dostáváme k tomu nejlepšímu. Pokud máme doporučit, kde na internetu hledat reality, tak doporučíme různé agregátory. Proč? Pro jejich obsáhlou nabídku, kdy lze na jednom místě najít:

  • Nemovitosti prodávané realitními kancelářemi
  • Reality od soukromých osob
  • Novostavby a developerské projekty

V praxi to znamená, že když se vydáte touto cestou, máte jistotu, že najdete vše na jednom místě. Navíc vás potěší i obsáhlost. Najdete zde nemovitost, ať hledáte developerské projekty v Praze a Středních Čechách, stejně jako ve chvíli, kdy hledáte spíše menší domeček na vesnici, daleko od ruchu velkoměsta.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat