Nyní je příznivá situace pro nákup nových bytů. Hodně se staví v dopravně dobře dostupných místech v blízkosti velkých měst, úrokové sazby hypoték jsou nízké. A je možné si tak pořídit i byt, který splní náročná kritéria. Kde ho začít hledat?

zbuch-byty-u-plzne-1

Bydlení s náklady 2000 Kč měsíčně

Západní Čechy jsou zajímavou lokalitou pro investici do bydlení. Vzhledem k blízkosti hranic s Německem se zde usadila řada firem, které nabízejí práci. Možnost pracovat v blízkém okolí je většinou důležitým kritériem pro hledání bydlení v dané lokalitě. Jestli to hraje roli i ve vašem případě, potom vězte, že novostavba Zbůch-byty u Plzně těmto kritériím velice dobře vyhovuje.

Proč se tedy stěhovat k Plzni?

  • Plzeňský region nabízí rozsáhlé pracovní možnosti v návaznosti na blízkost německých hranic.
  • Dalším podstatným faktorem pro volbu bydlení jsou velmi nízké provozní náklady.
  • Developerský projekt ve Zbůchu pouhých 7 km od Plzně nabízí byty 2+kk s náklady cca 2000 Kč měsíčně. Takto nízká částka je dána tím, že dům splňuje energetickou náročnost kategorie B, jde tedy o nízkoenergetické bydlení.

Kolem Prahy se hodně staví

Jestliže ale vaše profesní aktivity směřují naopak k hlavnímu městu ČR a vaše kariéra je s ním spjata, možná se vám budou hodit nabídky na novostavby v okolí Prahy. V nabídce je řada lokalit jako například Buštěhrad, Jinočany, Úhonice či Herink, Kladno, Slaný, kde je možné koupit buď už hotové byty či pozemky k výstavbě.

Velmi dobrá dopravní dostupnost

Jaké výhody má bydlení v okolí Prahy? Především je velice důležitá dopravní dostupnost. Zpravidla se autem dostanete do centra města do cca 30 minut. Ovšem nákupní možnosti a další aktivity většinou bývají na okraji města s dosahem do 10 minut.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka