Nyní je příznivá situace pro nákup nových bytů. Hodně se staví v dopravně dobře dostupných místech v blízkosti velkých měst, úrokové sazby hypoték jsou nízké. A je možné si tak pořídit i byt, který splní náročná kritéria. Kde ho začít hledat?

zbuch-byty-u-plzne-1

Bydlení s náklady 2000 Kč měsíčně

Západní Čechy jsou zajímavou lokalitou pro investici do bydlení. Vzhledem k blízkosti hranic s Německem se zde usadila řada firem, které nabízejí práci. Možnost pracovat v blízkém okolí je většinou důležitým kritériem pro hledání bydlení v dané lokalitě. Jestli to hraje roli i ve vašem případě, potom vězte, že novostavba Zbůch-byty u Plzně těmto kritériím velice dobře vyhovuje.

Proč se tedy stěhovat k Plzni?

  • Plzeňský region nabízí rozsáhlé pracovní možnosti v návaznosti na blízkost německých hranic.
  • Dalším podstatným faktorem pro volbu bydlení jsou velmi nízké provozní náklady.
  • Developerský projekt ve Zbůchu pouhých 7 km od Plzně nabízí byty 2+kk s náklady cca 2000 Kč měsíčně. Takto nízká částka je dána tím, že dům splňuje energetickou náročnost kategorie B, jde tedy o nízkoenergetické bydlení.

Kolem Prahy se hodně staví

Jestliže ale vaše profesní aktivity směřují naopak k hlavnímu městu ČR a vaše kariéra je s ním spjata, možná se vám budou hodit nabídky na novostavby v okolí Prahy. V nabídce je řada lokalit jako například Buštěhrad, Jinočany, Úhonice či Herink, Kladno, Slaný, kde je možné koupit buď už hotové byty či pozemky k výstavbě.

Velmi dobrá dopravní dostupnost

Jaké výhody má bydlení v okolí Prahy? Především je velice důležitá dopravní dostupnost. Zpravidla se autem dostanete do centra města do cca 30 minut. Ovšem nákupní možnosti a další aktivity většinou bývají na okraji města s dosahem do 10 minut.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?