Bydlet v klidném prostředí nedaleko Prahy je velkým hitem. Poznejte s námi projekt, který nabídne moderní byty i příjemné a klidné prostředí.

park-klecany-2

Bydlení v bytech nemusí být nutně spojeno jenom s oblastmi širších center velkých měst. V bytech můžete bez problémů žít i na okraji velkých měst, kde vás čeká hlavně klidné a harmonické prostředí. Jedním z našich tipů je rozhodně novostavba Park Klecany, která je označována také názvem Zelený park Klecany. To samo o sobě velmi dobře ukazuje, v jakém prostředí vás může budoucí život čekat. I přes dostatek zeleně se můžete těšit na bydlení, které bude moderní, s využitím současných technologií, které jsou spojeny s nízkými energetickými náklady, stejně jako s vysokými standardy.

Kde budete bydlet?

Jak jsme již zmínili, jedná se o obec Klecany, kterou najdete v oblasti Praha – východ, konkrétně v severní části této lokality. Důvodem volby této oblasti je mimo zeleně také fakt, že je samozřejmostí perfektní dopravní obslužnost, kterou tyto Středočeské reality na prodej nabídnou. Do centra Prahy se můžete dostat například vlastním autem, díky napojení na dálnici D8.

park-klecany-1

Nechybí ale ani možnost autobusové dopravy, kterou se do patnácti minut dostanete na linku metra C, do stanice Kobylisy. Dostupností nadchne i nákupní centrum Letňany, stejně jako klasická občanská vybavenost, kterou disponují i samotné Klecany. Máte tak přímo v místě možnost využít:

  • Obchody s různým sortimentem
  • Lékaře
  • Poštu a knihovnu

Byty pro náročné

Nejenom umístění a dostupnost, ale samotná charakteristika bytů zaručeně uchvátí i náročného zájemce. Tím může být jednotlivec i mladý pár, jelikož nejmenší dispozice 1+kk s výměrou od 21 metrů čtverečných jsou pro ně jako stvořené. Početnější rodiny ocení dispozici až 4+kk o velikosti 80 čtverečných metrů. Bytům přirozeně nechybí prostorné balkony nebo terasy, možnost využívání venkovního parkoviště, stejně jako kvalitní materiály, které jsou součástí každé ze zmíněných bytových jednotek. Tyto novostavby Praha však počítají s nabídkou i komerčních prostorů pro obchody, díky čemuž se občanská vybavenost a atraktivnost celého rezidenčního bydlení ještě zvýší.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat