Láká vás Brno? Bydlet můžete jak v moderních bytech nedaleko centra, tak i v kvalitních či nízkoenergetických domech v klidném okraji města.

Viviena - interiér
Viviena – interiér

Trendy spojené se současným bydlením jsou jasné. Roli v nich hrají především velká města. Nemusí to být nutně jenom tolik skloňovaná Praha. Svůj komfort bydlení umí nabídnout také Brno. Jihomoravská metropole, která je druhým největším městem u nás. Pro toho, kdo hledá reality Brno, je v oblasti řada variant v podobě nových developerských projektů. Ty mají za cíl nabídnout nejenom komfortní bydlení, ale i dostatečnou občanskou vybavenost jak v samotném městě, tak i jeho přilehlém okolí. To čítá bohaté možnosti sportu, školství, zdravotní péče, nákupů, ale třeba také trávením volného času ve spojení s kulturou.

Láká vás blízkost centra a ruch města? Zkuste byty

Nejprve se podíváme na několik možností v podobě bytů. Ty jsou lákadlem jak pro jednotlivce a mladé páry, tak mohou uspokojit také rodiny. Především jsou vhodné pro toho, kdo vyhledává ruch velkoměsta, ale zároveň hledí na určitou kvalitu, nebo klid zvolené lokality.

Byty na prodej Brno tyto požadavky mohou celkem jednoduchou formou splnit. Mezi nejvyhledávanější projekty, které splňují i standardy na kvalitní, nízkoenergetické, nebo bezpeční bydlení zaručeně patří:

  • Viviena
  • Live UP
  • BD Vista

Brno uspokojí i ty, kteří mají raději klid

Jsou to především mladé rodiny, nebo starší občané, kteří hledají spíše lokalitu klidnější, plnou zeleně. I ta by zároveň měla respektovat požadavek na blízkost většího města, v tomto případě Brna. Současný prodej domů Brno je spojován nejenom s okrajovými čtvrtěmi druhého největšího města České republiky, ale je spojován také s okolími vesnicemi. Mezi TOP projekty v současné dobře patří:

  • Rodinné domy Ivanovice
  • Rodinné bydlení Chmelnice
  • Rezidence Jabloňový sad

Standardy domů samozřejmě respektují požadavky moderních obyvatel na bezpečí, dostatečný pozemek, nebo jistotu nízké spotřeby všech energií, stejně jako jistotu také velmi dobrých izolačních vlastností.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?