Je pro vás Plzeň srdeční záležitostí a nikdy se z tohoto města nechcete odstěhovat? Pokud ano, máme pro vás tip na možnost, která je spojena s tím, že budete bydlet kvalitně a moderně. Kombinaci obojího nabídne Garden Park Višňovka. Jde o velmi ojedinělý projekt, který má v nabídce kvalitní řadové domy, které mohou nabídnout jistotu příjemného a soukromého bydlení s jistotou nízkého energetického standardu. Když si zkontrolujete energetický štítek, najdete na něm označení B. Z hlediska budoucí úspory nákladů je to rozhodně volba, která zaručeně nezklame.

mobr_5_188
Bydlete nedaleko západočeské metropole

Nejenom budoucí nízké náklady jsou lákadlem a také důvodem, proč se o toto bydlení zajímat. Pozitivum je také spojeno se samotnou lokalitou, jelikož Plzeň je vzdálena jenom 7 kilometrů. Samozřejmostí je, že se do ní můžete dostat svým vozem, ale i veřejnou dopravou. Domy Zbůch však nabídnou i další pozitiva, která jsou spojena s občanskou vybaveností této obce a jejího okolí, která je na velmi dobré úrovni.

Co přímo v ní najdete? Jedná se například o:

  • Možnost nákupů
  • Zdravotní péče
  • Pohybové a sportovní aktivity

Stále však nezapomínejte na to, že jste doslova na dohled samotné Plzni, kde už můžete vyřídit doslova vše, co budete v rámci vašeho příjemného bydlení v klidné lokalitě potřebovat.

Postavte si i svůj dům

Nejedná se jenom o řadové domy, které jsou základem daného projektu a v rámci kterých máte možnost vybrat si jak jednu z konkrétních řad, tak i jeden z konkrétních nabízených bytů. Byty Zbůch totiž nejsou to jediné, co je s nabídkou spojeno. Tento developerský projekt totiž počítá také s nabídkou několika volných a ke stavbě připravených parcel. Dokonalá volba pro toho, kdo chce žít v klidném prostředí nedaleko Plzně a místo bytu má zájem si raději postavit, nebo si nechat postavit vlastní dům.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat