Je pro vás Plzeň srdeční záležitostí a nikdy se z tohoto města nechcete odstěhovat? Pokud ano, máme pro vás tip na možnost, která je spojena s tím, že budete bydlet kvalitně a moderně. Kombinaci obojího nabídne Garden Park Višňovka. Jde o velmi ojedinělý projekt, který má v nabídce kvalitní řadové domy, které mohou nabídnout jistotu příjemného a soukromého bydlení s jistotou nízkého energetického standardu. Když si zkontrolujete energetický štítek, najdete na něm označení B. Z hlediska budoucí úspory nákladů je to rozhodně volba, která zaručeně nezklame.

mobr_5_188
Bydlete nedaleko západočeské metropole

Nejenom budoucí nízké náklady jsou lákadlem a také důvodem, proč se o toto bydlení zajímat. Pozitivum je také spojeno se samotnou lokalitou, jelikož Plzeň je vzdálena jenom 7 kilometrů. Samozřejmostí je, že se do ní můžete dostat svým vozem, ale i veřejnou dopravou. Domy Zbůch však nabídnou i další pozitiva, která jsou spojena s občanskou vybaveností této obce a jejího okolí, která je na velmi dobré úrovni.

Co přímo v ní najdete? Jedná se například o:

  • Možnost nákupů
  • Zdravotní péče
  • Pohybové a sportovní aktivity

Stále však nezapomínejte na to, že jste doslova na dohled samotné Plzni, kde už můžete vyřídit doslova vše, co budete v rámci vašeho příjemného bydlení v klidné lokalitě potřebovat.

Postavte si i svůj dům

Nejedná se jenom o řadové domy, které jsou základem daného projektu a v rámci kterých máte možnost vybrat si jak jednu z konkrétních řad, tak i jeden z konkrétních nabízených bytů. Byty Zbůch totiž nejsou to jediné, co je s nabídkou spojeno. Tento developerský projekt totiž počítá také s nabídkou několika volných a ke stavbě připravených parcel. Dokonalá volba pro toho, kdo chce žít v klidném prostředí nedaleko Plzně a místo bytu má zájem si raději postavit, nebo si nechat postavit vlastní dům.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte zajímavé novostavby? Zkuste Prahu 8