Chystáte se na služební cestu do Prahy a rádi byste ji spojili s nějakým výletem po památkách? Vezměte s sebou Vaši drahou polovičku a prožijte romantickou noc ve skleněné věži Tančícího domu. Voucher za skvělou cenu pro tento okamžik můžete pořídit zde www.firmanazazitky.cz/blog/tancici-dum-praha

Noc ve skleněné věži Tančícího domu

Stavba Tančícího domu je natolik impozantní, že jen stěží unikne pozornosti lidského oka. Komu zbude alespoň chvilinka na brouzdání po tomto stověžatém krásném městě, určitě by se k ní měl alespoň podívat. Stavba Tančícího domu byla dokončena v roce 1996 a nachází se na pravém břehu řeky Vltavy na rohu Rašínova nábřeží a Jiráskova náměstí. Své pojmenování získala tato unikátní stavba podle tvaru svých dvou nárožních věží. Architekt při jejich stavbě byl inspirován slavným meziválečným tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Díky Firmě na zážitky zde můžete zažít nevšední okamžiky. Posuďte sami, kdy se Vám jindy naskytne příležitost strávit exklusivní noc v luxusním apartmánu, který byl vestavěn v levé části skleněné věže. Z apartmánu se můžete kochat pohledy na Pražský hrad, Petřín a řadu dalších dech beroucích krás Prahy.

Kam za zážitky na Moravě?

Celou škálu zajímavých okamžiků však slibují také zážitky v dalších částech České republiky. Zážitky Olomouc Vás zvou především na motoristické výjezdy v luxusním voze Lamborghini Gallardo. Na každodenní starosti však hravě zapomenete také při wellness relaxace v Hlubočkách nebo v Kolštejně. Během poznávání zajímavých míst České republiky můžete zavítat také do Ostravy. Rovněž zážitky Ostrava mají co nabídnout. Na vlastní kůži zde můžete okusit paragliding, soukromý let balonem nebo jízdu ve Ferrari.

Mohlo by se vám líbit:

Jak srovnat ceny dodavatelů elektřiny a ušetřit na tom?

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Kdo je pojištěn, není překvapen

Nemovitost na kšeft aneb nájemníci vítáni

ROSTOUCÍ POPULARITA EROTICKÝCH MASÁŽÍ V PRAZE BĚHEM POSLEDNÍCH LET

5 základních rozdílů mezi robotem a cobotem