Na dveře pomalu klepe adventní čas a spousta z nás začíná pomalu ale jistě přemýšlet nad vánočními dárky. Někteří již mají jasnou představu, o tom co komu naloží pod stromeček, jiní začínají hledat inspiraci. Letošní Štědrý večer se může nést duchu rozbalovaní originálních dárků, stačí, když se necháte inspirovat Firmou na zážitky www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-muze/ a oprostíte se alespoň pro tentokrát od tradičních dárků.

 

Vánoce plné splněných přání

Možná to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Každý totiž ve skrytu své duše nosí nějaké nesplněné přání. Díky dárkům od Firmy na zážitky můžete být právě Vy tím, kdo pomůže Vaším nejbližším splnit si jejich tajná přání. Možná jste mimo řeč zaslechla Vaši maminku, jak se si se svou dobrou kamarádkou povídá o tom, že by ráda navštívila některé z hlavních evropských měst, seznámila se s tamější kulturou a ochutnala ve vyhlášených restauracích typická jídla pro daný kraj. Během eurovíkendu pro dva, kam bude moci vzít svého manžela, nejlepší kamarádku nebo třeba Vás, se jí naskytne skvělá příležitost k tomu všemu tohle prožít.

Netradiční vánoční dárky u Vás doma pod stromečkem

Eurovíkend pro dva patří také mezi oblíbené dárky pro páry. Další tipy na dárky pro dva najdete na internetovém portále Firmy na zážitky. Vaši drahou polovičku tak můžete potěšit například večeří v Tančícím domě, poukázkou na luxusní wellness den v centru Prahy nebo třeba na let balónem. Netradiční vánoční dárky mohou pod stromečkem najít také Vaše děti. Chvíle plné adrenalinu můžete totiž společně prožít během „únikovky“ v jeskyni. Tato úniková hra se odehrává přímo v podzemních prostorách Moravského Krasu. Zábavnou a dobrodružnou formou si užijete den plný dech beroucích chvil.

Mohlo by se vám líbit:

Moravskoslezský kraj: Místo, kde najdete bydlení

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky? Podrobné informace

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Jak vybrat vinylovou podlahu?

Jaké tepelné čerpadlo se vyplatí pořídit do novostavby a staršího domu?

Zbavte se vlhkých zdí! Škodí vám i samotnému domu!