Britská čtvrť

FINEP završil IX. etapu výstavby bytového komplexu v Britské Čtvrti v Praze-Stodůlkách. Novostavby se nacházejí na Svitákově ulici na Praze 5. K dispozici téměř 120 bytů.
Britská čtvrť

Jde o levobřežní lokalitu, nedaleko Avion shopping parku a IKEA Zličín. Pro vysvětlení, Britská čtvrť je název místa, prostoru a ne označení typu obydlí nebo architektury z vysoce pálených červených cihel. Dříve byly Stodůlky odkázány v dopravě hlavně na železnici, ale nyní je dopravní infrastruktura, hromadná i osobní přiblížena až k obyvatelstvu.

Blíže o parametrech obytných domů

Architektonický ateliér ADR s.r.o. sídlící v Praze vyprojektoval mimo jiné tyto bytové domy s několika podlažími s puncem originality. Jde o objekt s nízkoenergetickými náklady.
Nabízí 119 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk s rozlohou od 32 do 107 metrů čtverečních s nadstandardní vybaveností.

Britská čtvrť

Novostavba Britská Čtvrť má zatím stále volné byty k prodeji. Ceny bytu nejsou pevné, pokud se nepostupuje podle splátkového kalendáře. Cenu tak lze sjednat individuálně. V ceně nejsou zahrnuta parkovací místa či sklep.

Rodinné domky v městské části Prahy 5

Alternativou k bydlení pro klienty, kteří mají rádi vlastní střechu nad hlavou je prodej dvojdomku na ulici Píškova, rovněž ve Stodůlkách. Vlastní dům se vším i okolní parcelkou, nízkoenergetický provoz, elektrické vytápění, dispozice 4+kk, podlahová plocha 110 metrů čtverečních – dvoupatrový.

britska-ctvrt-3
Nové byty Praha 5, správní obvod Praha 16 – Lipence. Zde se prodává pěkný bungalov 3+ kk, užitná plocha 96 čtverečních metrů, poblíž úřadu městské části. Úsporný energetický provoz, elektrické vytápění v podlaze, 2 koupelny, francouzská terasová okna, možnost venkovního obložení dřevem jako nadstandard.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka