Ceny za bydlení jsou samy o sobě velmi vysoké. Když se navíc chcete pustit do rekonstrukce, vydáte další nemalé finance. Ovšem výši výdajů můžete poměrně dobře ovlivnit a s pomocí několika chytrých kroků ušetřit. Rekonstrukce koupelny tak může být o několik tisíc korun levnější, což se určitě hodí a zůstanou finanční prostředky na další vybavení a renovování.

Hodně peněz ušetří výprodej obkladů a dlažeb

Značná částka při rekonstrukci koupelny padne právě na obklady a dlažbu. Není se čemu divit, protože zabírá poměrně velkou část místnosti. V závislosti na velikosti koupelny tak může být použitého materiálu opravdu hodně. Ať už toužíte po nádherných a moderních velkoformátových obkladech, nebo sáhnete po menší klasice, nezapomeňte se podívat na výprodej obkladů a dlažeb. Správným výběrem totiž můžete výrazně ušetřit. A protože jde o slevovou akci, vše je maximálně kvalitní a není radno otálet.

Levnější kohoutky zajistí výprodej koupelnových baterií

Bez pořádného kohoutku si vodu prostě nepustíte. Nebo vlastně poteče, ale zdaleka to nebude fungovat tak, jak si představujete. Výprodej koupelnových baterií představuje šanci na pořízení kohoutku do umyvadla, ke sprše i pro použití do vany. Stačí si vybrat vzhled a model. A jistě budete překvapeni i příjemně nízkými cenami, které nikde jinde jen tak neuvidíte.

A co skříňky? Podívejte se na výprodej koupelnového nábytku

I do opravdu malé koupelny se vejde alespoň skříňka pod umyvadlo. Ať už si vystačíte s jedním kouskem, nebo chcete více skříní, určitě oceníte výprodej koupelnového nábytku. V nabídce na vás čekají nejrůznější druhy skříní pro perfektní využití dostupného prostoru a snadnou organizací všech důležitých věcí. Moderní design je už pomyslnou třešničkou na dortu.

Mohlo by se vám líbit:

Jak zařídit restauraci, aby si ji zákazníci oblíbili? Svou roli hraje gastro nábytek

V čem je lepší kuchyně na míru?

Vyplatí se vám domácí infrasauna?

Vasco Doors jsou bránou do vašeho světa

Barvy světla a typy LED žárovek aneb jak neudělat chybu při výběru osvětlení

Toužíte po perfektním obývacím pokoji? Víme, jaký nábytek vybrat!