Nechcete tuctový dům, ale hledáte něco skutečně unikátního? Podívejte se s námi na projekt, který zaujal i odbornou porotu.

loreta-homes-1
Ne každý hledá obyčejné a tuctové bydlení. Je mnoho lidí, kteří mají zcela logicky náročnější požadavky. A o těch současní developeři přirozeně ví, díky čemuž jsou schopni nabídnout to, co i nejnáročnější zájemce zaručeně uchvátí. Právě sem patří novostavba Loreta Homes, která získala v roce 2014 ocenění Realitní projekt roku. Už to samo o sobě jasně vypovídá o jejích kvalitách. S těmi se však můžeme seznámit i ve chvíli, kdy vejdeme do interiéru. Zvláště proto, že domy nesou označení, jako:

  • Sydney
  • Benjamin
  • Tosca
  • Miami

Právě jednotlivým názvům následně odpovídá i celkový nádech interiéru. Ten ale není vše, jelikož kromě obytné plochy o velikosti až 196 metrů čtverečných je k dispozici také prostorná zahrada, která může nabídnout plochu až 2 000 čtverečných metrů.

Lokalita nabídne klid i dostupnost do Prahy

Důvodem obliby projektu je jistě jeho zasazení do atraktivní lokality. Tím je oblast Posázaví, konkrétně potom město Pyšely. Kdo hledá developerské projekty Středočeský kraj, ten z daného umístění rozhodně nebude zklamán.

Místo je možností, jak se vymanit z ruchu velkoměsta a užít si klidu a všudypřítomné zeleně. Zároveň je možností, jak se autem napojit na D1 a být během chvíle v 15 kilometrů vzdálené Praze. Možnosti cestování samozřejmě mohou být spojeny i s vlakovou, nebo autobusovou dopravou.

Každý z domů je jedinečný

Není to jenom jeho celkový nádech odpovídající svému názvu. Jsou to i standardy, které dělají z každého domu jedinečné místo pro bydlení nejenom mladých rodin. Ty ocení i moderní technologie, jelikož tyto domy na prodej jsou vybaveny kondenzačním kotlem, podlahovým vytápěním, francouzskými okny s konvektory, stejně jako již připravené datové zásuvky, nebo zásuvky na anténní příjem. Nechybí ani moderní prvky v rámci jednotlivé výbavy interiérů, nebo praktické kryté garážové stání, zajišťující ochranu rodinnému vozu.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat