Toužíte po klidu, občanské vybavenosti, i dostupnosti hlavního města? Zaměřte se na developerský projekt Bydlení Jinočany.bydleni-jinocany-1

Jinočany jsou vesnicí, která rozhodně patří mezi jedny z modernějších, které se v naší zemi nacházejí. Je to dáno také její polohou, jelikož leží jenom 5 minut jízdy od hlavního města. I díky tomu může být spojena možnost bydlení v klidné lokalitě, a zároveň jistota bohatého občanského zázemí, které je tolik poptávané.

bydleni-jinocany-2

Právě do této oblasti je zasazena i novostavba Bydlení Jinočany, která je developerským projektem čítající celkem 16 rodinných domů a také jeden bytový komplex s dvaceti jednotkami. Vše dohromady získalo v roce 2012 o ocenění Realitní projekt roku, a to v rámci hodnocení veřejnosti.

Bydlení odpovídající nejmodernějším standardům

Důraz na moderní přístup, špičkové materiály, stejně jako na dávku individuality. To jsou přednosti, které se k tomuto projektů vážou. Začneme-li jednotlivými rodinnými domy, je možnost výběru ze čtyř různých typů, které se liší jak svým provedením, tak i dispozicemi. Ty nejmenší jsou v provedení 3+kk, ty největší v provedení 5+kk.

bydleni-jinocany-3
Nezklame ani nabídka bytů, jelikož i ta je více než zajímavá. Zde jsou k mání jednotky od těch nejmenších 1+kk, po ty největší s dispozicemi 4+kk. Kromě dostatečné obytné plochy disponují také garážovým stáním, stejně jako možností využívat balkon, terasu, nebo předzahrádku.

Okolí, které má co nabídnout

Není to jenom dostupnost do Prahy, která je spojena s možností cesty jak autem, tak i autobusem. Nadchne i vybavenost samotné obce, kde nechybí:

  • Mateřská a základní škola
  • Restaurace a penzion
  • Lékařská pomoc
  • Obecní úřad a pošta

Na své si přijdou i milovníci sportovních aktivit. Místní fotbalové hřiště, nedaleká cyklostezka, nebo přírodní koupaliště vytvoří především v létě ideální podmínky pro pohyb. I z toho důvodu jsou Jinočany pro toho, kdo hledá novostavby Praha a okolí, rozhodně správnou volbou, se kterou neudělá chybu. A to ať už chce vyzkoušet první bydlení, nebo plánuje založení rodiny.

Další novostavby neleznete na Reality.iDNES.cz

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?