Toužíte po klidu, občanské vybavenosti, i dostupnosti hlavního města? Zaměřte se na developerský projekt Bydlení Jinočany.bydleni-jinocany-1

Jinočany jsou vesnicí, která rozhodně patří mezi jedny z modernějších, které se v naší zemi nacházejí. Je to dáno také její polohou, jelikož leží jenom 5 minut jízdy od hlavního města. I díky tomu může být spojena možnost bydlení v klidné lokalitě, a zároveň jistota bohatého občanského zázemí, které je tolik poptávané.

bydleni-jinocany-2

Právě do této oblasti je zasazena i novostavba Bydlení Jinočany, která je developerským projektem čítající celkem 16 rodinných domů a také jeden bytový komplex s dvaceti jednotkami. Vše dohromady získalo v roce 2012 o ocenění Realitní projekt roku, a to v rámci hodnocení veřejnosti.

Bydlení odpovídající nejmodernějším standardům

Důraz na moderní přístup, špičkové materiály, stejně jako na dávku individuality. To jsou přednosti, které se k tomuto projektů vážou. Začneme-li jednotlivými rodinnými domy, je možnost výběru ze čtyř různých typů, které se liší jak svým provedením, tak i dispozicemi. Ty nejmenší jsou v provedení 3+kk, ty největší v provedení 5+kk.

bydleni-jinocany-3
Nezklame ani nabídka bytů, jelikož i ta je více než zajímavá. Zde jsou k mání jednotky od těch nejmenších 1+kk, po ty největší s dispozicemi 4+kk. Kromě dostatečné obytné plochy disponují také garážovým stáním, stejně jako možností využívat balkon, terasu, nebo předzahrádku.

Okolí, které má co nabídnout

Není to jenom dostupnost do Prahy, která je spojena s možností cesty jak autem, tak i autobusem. Nadchne i vybavenost samotné obce, kde nechybí:

  • Mateřská a základní škola
  • Restaurace a penzion
  • Lékařská pomoc
  • Obecní úřad a pošta

Na své si přijdou i milovníci sportovních aktivit. Místní fotbalové hřiště, nedaleká cyklostezka, nebo přírodní koupaliště vytvoří především v létě ideální podmínky pro pohyb. I z toho důvodu jsou Jinočany pro toho, kdo hledá novostavby Praha a okolí, rozhodně správnou volbou, se kterou neudělá chybu. A to ať už chce vyzkoušet první bydlení, nebo plánuje založení rodiny.

Další novostavby neleznete na Reality.iDNES.cz

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka