Top Rezidence

Nehledáte tuctové developerské projekty s ohromnou nabídkou bytů, jelikož byste se rádi specializovali na něco skutečně unikátního? Pokud ano, zkuste projekt Top Rezidence. Jedná se o unikátní bydlení, za kterým stojí profesionálové z ateliéru SHA architekti, kteří dokázali vytvořit jedinečné místo pro život, které bude vyhovovat všem, kteří hledají luxus, ale i prestiž, kombinovanou s unikátní lokalitou. K dispozici je celkem 50 nízkoenergetických pasivních domů, které nezklamou nejenom na první pohled.

Unikátnosti projektu napomáhá samotná lokalita

Není to jenom úspornost domů, kterou dokládá energetický štítek s označením A. Na prestiži daného bydlení přidává i samotná lokalita. Domy jsou zasazeny do Šáreckého údolí, což zajistí hlavně pocity klidu a blízkost přírody. Zároveň ale tyto domy Praha 6 nabídnou perfektní dostupnost po Praze. Pokud budeme konkrétní, zmiňme třeba tato hlavní pozitiva:

  • Letiště je vzdáleno 8 km
  • Stanice metra je vzdálena 1,5 kilometru
  • Autobusová zastávka je vzdálena 50 metrů

Je tedy jasné, že dostat se kamkoliv po hlavním městě bude hračkou. Zapomínat přirozeně nesmíme ani na jistotu centrálního parku, stejně jako vybudovanou designovou klubovnu, nebo moderní dětské hřiště. Pro rodinné bydlení jasná volba, která nezklame.

K dispozici je několik možností bydlení

Celý projekt je unikátní nejenom svou lokalitou, ale i výběrem jednotlivých domů. Jak jsme již zmínili, jenom těžko bystě hledali lepší novostavby Praha 6, než jsou tyto. V nabídce je nejenom široká škála domů s různou podlahovou plochou, ale i široká škála domů s různým designem, stejně jako standardy. Dále nechybí ani domy pasivní, stejně jako prostorné pozemky, které mohou u těch největších řešení hravě přesahovat i plochu 700 čtverečných metrů. Podíváme-li se na velikost domů, tak ty největší nabídnou plochu až 300 čtverečných metrů. Zklamáni však nebudou ani ti, kteří hledají i něco menšího. Třeba okolo plochy o velikosti 177 metrů čtverečných.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat