Mnoho lidí hledá bydlení, které bude spojeno s tím, že se do určitého bytu jenom nastěhují a dále již nemusí cokoliv řešit. V takovém případě mají dvě možnosti. První je spojena s tím, že je zvolený některý z moderních developerských projektů, který souvisí s novostavbou. Druhá cesta je spojena s tím, že si lze koupit byty po rekonstrukci. A proč jsou právě ty tak velkým hitem? Na to se můžeme společně podívat. Důvodů je hned celá řada a my můžeme s čistým svědomým říci, že nám je zaručeně potvrdíte i vy.

dejvice-house-1

Bydlení splňuje moderní standardy

Jak již bylo řečeno výše, lidé dnes hledají takové bydlení, kde mají možnost se nastěhovat a dále už jenom spokojeně bydlet. A to byty po rekonstrukci na prodej splňují, jelikož jsou spojeny s moderními standardy, které dnes současní zájemci o nemovitosti vyhledávají.

Pokud se podíváme na to, co konkrétně máme na mysli, je to třeba:

  • Špičkové vybavení interiéru
  • Moderní dispozice
  • Úspora spojená s provozem bytu

Dá se tedy říci, že takový byt je často plně srovnatelný s tím, který můžeme pořídit v novostavbách. A to jak s ohledem na jeho vzhled, tak i technické parametry.

dejvice-house-3

Lákadlem jsou i unikátní lokality

Pokud jde o novostavby, jsou dnes developeři často omezeni volným místem, kterého hlavně ve větších městech není mnoho. V samotných hlavních centrech je možnost najít místo pro stavbu bytového domu prakticky nemožná. I zde proto přicházejí na řadu nové byty po rekonstrukci, které umožní zájemcům získat jak moderní bydlení bez starostí, tak i lákadlo unikátní lokality, s ohledem na jejich potřeby. Velmi časté jsou proto celkové rekonstrukce různých činžovních domů, stejně není nic neobvyklého, že v mnoha lokalitách vznikají zcela nové půdní byty, a to právě rekonstrukcí stávajících prostorů. Navíc právě takový byt není unikátní jenom svou lokalitou, ale i svým celkovým konceptem.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat