Pod tímto zajímavým poetickým názvem se skrývá zajímavý developerský projekt, pod kterým je podepsána známá společnost Crestyl. Novostavba Zámecké Zahrady je projektem, který vzniká v rámci dvou fází, přičemž cíl obou z nich je jasný.

zamecke-zahrady-2

 

Nabídnout zájemcům dokonalé bydlení, místo které bude spojeno jak s komfortem, tak i s dostatečným pozemkem, který je součástí každého vilového domu. Ty samotné zaujmou svým zajímavým vzhledem, jak v souvislosti s exteriérem, tak i v souvislosti s interiérem. A to i proto, že je za nimi podepsány tým odborníků z Ateliéru 2.

Klidná lokalita s bohatými možnostmi vyžití

Lákadlem projektu je určitě celkově klidná lokalita určená každému, kdo nevyhledává ruch města, ale zároveň do něho chce mít poměrně blízko. I proto patří projekt mezi novostavby Praha-západ, které lze zařadit mezi jedny z nejoblíbenějších. Kromě klidu však zaujme i občanská vybavenost samotného Vysokého Újezdu, kde jsou jednotlivé vily situovány. Co zde nechybí, to je například:

  • Základní a mateřská škola
  • Obchod i restaurace
  • Obecní úřad

Lákadlem jsou ale i zajímavé aktivity v okolí, jako je klasický místní Sokol pro děti a vyznavače běžných aktivit, nebo nedaleký golfový klub, který nabídne vyžití pro milovníky tohoto moderního sportu.

zamecke-zahrady-1

Modernizace okolí zaujme každého

Unikátnost projektu Zámecké Zahrady není spojena jenom s tím, že zde jako budoucí obyvatelé budete mít možnost žít v příjemně klidném prostředí. Počítá se i s rozsáhlou revitalizací, která zahrnuje třeba vysázení na 1 600 stromů, stejně tak zahrnuje vybudování nové čističky vody, ale i realizaci příjemného centrálního parku, nebo revitalizaci stávajícího zámeckého. I to je jeden z důvodů, proč jsou nikoliv nové byty Praha západ, ale nové domy unikátní jak pro toho, kdo hledá moderní bydlen í právě teď, tak i pro toho, kdo hledí do budoucnosti a plánuje na příjemném místě třeba založení rodiny.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?