Pod tímto zajímavým poetickým názvem se skrývá zajímavý developerský projekt, pod kterým je podepsána známá společnost Crestyl. Novostavba Zámecké Zahrady je projektem, který vzniká v rámci dvou fází, přičemž cíl obou z nich je jasný.

zamecke-zahrady-2

 

Nabídnout zájemcům dokonalé bydlení, místo které bude spojeno jak s komfortem, tak i s dostatečným pozemkem, který je součástí každého vilového domu. Ty samotné zaujmou svým zajímavým vzhledem, jak v souvislosti s exteriérem, tak i v souvislosti s interiérem. A to i proto, že je za nimi podepsány tým odborníků z Ateliéru 2.

Klidná lokalita s bohatými možnostmi vyžití

Lákadlem projektu je určitě celkově klidná lokalita určená každému, kdo nevyhledává ruch města, ale zároveň do něho chce mít poměrně blízko. I proto patří projekt mezi novostavby Praha-západ, které lze zařadit mezi jedny z nejoblíbenějších. Kromě klidu však zaujme i občanská vybavenost samotného Vysokého Újezdu, kde jsou jednotlivé vily situovány. Co zde nechybí, to je například:

  • Základní a mateřská škola
  • Obchod i restaurace
  • Obecní úřad

Lákadlem jsou ale i zajímavé aktivity v okolí, jako je klasický místní Sokol pro děti a vyznavače běžných aktivit, nebo nedaleký golfový klub, který nabídne vyžití pro milovníky tohoto moderního sportu.

zamecke-zahrady-1

Modernizace okolí zaujme každého

Unikátnost projektu Zámecké Zahrady není spojena jenom s tím, že zde jako budoucí obyvatelé budete mít možnost žít v příjemně klidném prostředí. Počítá se i s rozsáhlou revitalizací, která zahrnuje třeba vysázení na 1 600 stromů, stejně tak zahrnuje vybudování nové čističky vody, ale i realizaci příjemného centrálního parku, nebo revitalizaci stávajícího zámeckého. I to je jeden z důvodů, proč jsou nikoliv nové byty Praha západ, ale nové domy unikátní jak pro toho, kdo hledá moderní bydlen í právě teď, tak i pro toho, kdo hledí do budoucnosti a plánuje na příjemném místě třeba založení rodiny.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka