Ne každý touží bydlet přímo v hlavním městě. Mnozí mají raději pohodu klidnějších lokalit, kam patří dnes velmi oblíbené byty Slaný.

byty-slany-1

Právě město Slaný je dnes velmi oblíbenou lokalitou pro život. Významné historické město ležící nedaleko od Prahy nabídne příjemný klid, ale zároveň i polohu, která umožní do hlavního města pohodlně cestovat. I proto jsou byty Slaný stále oblíbeným developerským projektem. Jeho oficiální název je Viladomy Slaný a přichází s možností využít až 85 bytových jednotek, u kterých nechybí:

  • Balkon
  • Terasa
  • Předzahrádka

Jistotou je i velmi moderní a kreativní vzhled, o který se zasloužil známý ateliér Bílek Associates, který zajistil, že současné bydlení může skutečně vypadat moderně.

byty-slany-3

Bezpečí, pohoda i bohatá nabídka bytů

Klíčovými výhodami tohoto projektu je mimo jiné i to, že všechny objekty jsou situovány v uzavřeném areálu. S tím souvisí jistota bezpečí pro vás i vaše děti, stejně jako dostatek parkovacích míst. Tyto nové byty Slaný však jsou spojeny i s dostatkem zeleně, stejně jako s plochami relaxačními, ale i plochami pro ty nejmenší. Pro trávení volného času ideální volba, což ocení hlavně rodiny s dětmi, ale zklamáni nebudou ani mladí lidé, hledající kvalitní bydlení na dobrém místě.

byty-slany-2

Výběr bytů zaujme každého

K dispozici mají zájemci jednotky o od 1+kk, až po 4+kk. Vybírat lze samozřejmě i z různých velikostí, kdy nejmenší jednotky mají 44 a největší 120 čtverečných metrů. Kdo hledá byty okres Kladno, ten rozhodně bude z nabídky mile překvapený. Co nesmíme opomíjet, to je i plus celé lokality, která se nachází v ulici Kybalova. Odtud je to kousek na městskou hromadnou dopravu, která se stává klíčem k tomu, jak pohodlně zamířit kamkoliv ve Slaném, nebo následně i do samotné Prahy, kam pravidelně jezdí celá řada veřejných dopravních prostředků doslova od rána do večera.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka