Ne každý touží bydlet přímo v hlavním městě. Mnozí mají raději pohodu klidnějších lokalit, kam patří dnes velmi oblíbené byty Slaný.

byty-slany-1

Právě město Slaný je dnes velmi oblíbenou lokalitou pro život. Významné historické město ležící nedaleko od Prahy nabídne příjemný klid, ale zároveň i polohu, která umožní do hlavního města pohodlně cestovat. I proto jsou byty Slaný stále oblíbeným developerským projektem. Jeho oficiální název je Viladomy Slaný a přichází s možností využít až 85 bytových jednotek, u kterých nechybí:

  • Balkon
  • Terasa
  • Předzahrádka

Jistotou je i velmi moderní a kreativní vzhled, o který se zasloužil známý ateliér Bílek Associates, který zajistil, že současné bydlení může skutečně vypadat moderně.

byty-slany-3

Bezpečí, pohoda i bohatá nabídka bytů

Klíčovými výhodami tohoto projektu je mimo jiné i to, že všechny objekty jsou situovány v uzavřeném areálu. S tím souvisí jistota bezpečí pro vás i vaše děti, stejně jako dostatek parkovacích míst. Tyto nové byty Slaný však jsou spojeny i s dostatkem zeleně, stejně jako s plochami relaxačními, ale i plochami pro ty nejmenší. Pro trávení volného času ideální volba, což ocení hlavně rodiny s dětmi, ale zklamáni nebudou ani mladí lidé, hledající kvalitní bydlení na dobrém místě.

byty-slany-2

Výběr bytů zaujme každého

K dispozici mají zájemci jednotky o od 1+kk, až po 4+kk. Vybírat lze samozřejmě i z různých velikostí, kdy nejmenší jednotky mají 44 a největší 120 čtverečných metrů. Kdo hledá byty okres Kladno, ten rozhodně bude z nabídky mile překvapený. Co nesmíme opomíjet, to je i plus celé lokality, která se nachází v ulici Kybalova. Odtud je to kousek na městskou hromadnou dopravu, která se stává klíčem k tomu, jak pohodlně zamířit kamkoliv ve Slaném, nebo následně i do samotné Prahy, kam pravidelně jezdí celá řada veřejných dopravních prostředků doslova od rána do večera.

Mohlo by se vám líbit:

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou