Když se mluví o zajímavých developerských projektech, nemusí být nutně spojovány jenom s Prahou, nebo Brnem. Developeři mají zájem stavět zajímavé bydlení i v menších městech. Dokonalým důkazem je projekt Berounská Brána. Jak už plyne ze samotného názvu, jedná se o bydlení, které najdete v Berouně. Konkrétně ve velmi žádané lokalitě. Nejenom, že vaše nové bydlení může být obklopeno krásnou přírodou. Zároveň se můžete nacházet i nedaleko centra tohoto města. Když k tomu přidáme stále ještě velmi dobrou dostupnost do hlavního města, je více než jasné, že takové bydlení nezklame.

ext_03

 

Bydlení v řadových domech

Nejenom příjemná lokalita je natolik velkým lákadlem. Zapomínat nesmíme ani na popis toho, co se chystá. Zájemci o kvalitní bydlení budou moci vybírat z jednoho z celkem 23 řadových domů. Ideální volba pro toho, kdo hledá samostatné bydlení. Tím ale nabídka projektu rozhodně nekončí, jelikož přinese nový domov i těm, kteří dávají přednost bydlení v klasickém bytě.

int_02 (1)

 

A jak budou byty Berounská Brána vypadat? K dispozici bude celkem 5 menších bytových domů, které nabídnou komfort, ale stále i poměrně velké soukromí. Samozřejmostí bude i bohatý výběr dispozic, a to:

  •  2 + kk
  • 3 + kk
  • 4 + kk

Důraz na dokonalost

Nejenom bohatá nabídka možností k bydlení ukazuje, že je tento projekt unikátní. Opomíjet nesmíme ani na to, že se na návrhu podílel prestižní architektonický ateliér Ian Bryan Architekti. Díky tomu budete okouzleni nejenom samotným designem projektu – vnějším i vnitřním. Zaujme vás také celková praktičnost, nebo i to, že jak prodej bytů, tak i prodej domů Berounská Brána rozhodně nezklame s ohledem na jejich cenovku. Když k tomu všemu přidáte také jistotu bohatého vyžití v okolí či skvělou občanskou vybavenost, je více než jasné, že ani náročný zájemce o nový domov nebude zklamán, ať už hledá cokoliv.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat