držák na kolo by glandis-com

9 originálních způsobů pro efektivní úschvou kola v interiéru

Sdílet:Share on FacebookTweet about this on Twitter

Nechcete anebo snad nemůžete skladovat kolo v garáži či sklepě? Udělejte z něj dominantu interiéru. S originálními držáky na kolo je to snadné. Přesvědčte se.

držák na kolo-trofej

Držák na kolo ve stylu lovecké trofeje

Originální držák na kolo, který svým designem připomíná klasickou loveckou trofej na zdi, je dílem australského designéra jménem Andreas Schiege. Mímo jiné vytvořil celou sérii podobných držáků, kompletně z částí starších kol.

Polička na kolo

Netradiční polička na kolo

Ručně vyráběná dřevěná police od Mission Bicycle Company představuje elegantní způsob, jak skladovat kolo v bytě. V kombinaci s knihami či dekoracemi, které můžete umístit na horní část police, se jedná o dokonale praktický a originální doplněk interiéru. Cena: 299 usd – cca 7 200 Kč

nástěnný držák na kolo mission

Nástěnný držák na kolo

Další stylový držák na kolo značky Mission, který tentokrát kombinuje dřevo a ocel vypadá se zavěšeným kolem doslova fantasticky. I bez něj však nadělá v interiéru dost parády. Cena: 250 usd –  cca 4 800 Kč.

police na kolo

Police 3v1 – na knihy, boty i kolo

Designérem tohoto skvělého kousku je Thomas Walde, který v polici dokázal skvěle skloubit eleganci i užitečnost. Horní část police nabízí místo vyhrazené pro umístění kola, spodní část dostatek úložného prostoru pro boty, knihy, dekorace, cyklistickou helmu… Je proto vhodná jak do předsíně, tak i jako součást obývacího pokoje či jakékoliv jiné místnosti.

kappo
KAPPO
tian
TÎAN

Je libo polička nebo šuplík?

TÎAN a KAPPO značky Mikili, dva jednoduché, maximálně praktické designové kousky, které oživí interiér a zavěšenému kolu dají vyniknout.

 knihy kolo

Bookbike – dostatek místa nejen pro kolo

Bookbike od BYografia je díky orientaci na výšku ideálním řešením uskladnění kola zejména v menších prostorch. Stojan je navržený tak, aby se do něj snadno dalo umístit téměř jakékoliv kolo a současně zbylo ještě dostatek úložného prostoru pro další vybavení a doplňky.

dřevěný držák na kolo

Iceberg – nástěnný držák na kolo v geometrickém designu

Dalo by se říci, že Woodstick Iceberg není jen designový držák na kolo, ale téměř umělecký kousek s důrazem na geometrický design, který doslova přitahuje pozornost. A kolo na něm vypadá skvěle.

stojan na vě kola

Delta Michelangelo – držák na 2 kola

Teď konečně také tip na držák pro 2 kola, oproti předchozím má výhodu zejména v tom, že jej nemusíte nikam upevňovat. Prostě jej někam postavíte a hotovo. Navíc se dá kdykoliv snadno přesunout. Cena: 680 liber – cca 21 100 Kč.