Potřebuje podle vás vaše ložnice oživit, ale nechcete do úprav příliš investovat? Nemusíte, jde to i bez peněz… Stačí si přečíst tento článek.

1) Zaměřte se na zrcadlo

Pokud máte kromě koupelny zrcadlo také v ložnici. Nejspíš se vyjímá kdesi na zdi. Zkuste ho sundat na zem a jen opřít o stěnu.

Je to až směšně jednoduché, elegantní a stále netradiční. A o to přeci, jde.

2) Přeskupte dekorace

Máte na policích fotorámečky, svícny a další dekorace? Vytvořte z nich na různých místech malé skupinky po třech nebo pěti kusech. Drobnost, ale vypadá to opravdu hezky.

3) Vytvořte si fotostěnu

S fotorámečky rovněž snadno vyrobíte nad postelí či na jakékoliv jiné zdi elegantní fotostěnu. Pohled na kolekci rodinných fotografií, která zachycuje ty nejšťastnější a zásadní okamžiky vašeho života může být k nezaplacení. A jen tak někdo si s fotostěnou práci nedá, takže opět vyniknete. A pokud máte těch pár hřebíků už dávno doma, zase vás to nebude stát ani korunu. Nebo jen pár…

4) Přemístěte kobereček

Válí se vám kobereček v ložnici poněkud bezprizorně? Je-li širší než postel, umístěte jej pod ni. Postel i koberec na sebe najednou upoutají daleko více pozornosti. Pokud je váš koberec či kobereček příliš krátký, takže by se pod postelí prakticky ztratil, umístěte jej jen z části pod nohy postele. Přibližně do třetiny délky postele.

5) Použijte knihy

Máte starší knížky, které už nečtete? Použijte je jako podstavec pod dekorace anebo květiny.

Mohlo by se vám líbit:

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu

Letní přikrývky

Tepelné čerpadlo je levným zdrojem tepla pro domácnost

Hledáte dřevostavby Plzeň? My vám poradíme

Máte doma skladiště? Vestavěná skříň může být správnou volbou

O venkovní bazén pečujte pravidelně, nečistoty jsou všudypřítomné