Připravili jsme si pro vás článek o designových vířivkách Villeroy & Boch, které jsou určeny nejen do interiéru. Jestliže uvažujete o koupi vířivky, měli byste o tomto výrobci vědět a znát jeho přednosti, zejména pokud se chystáte vířivou vanu umístit v interiéru.

Vířivky od společnosti Villeroy & Boch patří na trhu mezi jedny z nejlepších vířivek, které si můžete vybrat. Čím jsou tak výjimečné?

Unikátní technologie

Villeroy & Boch vířivé vany mají unikátní moderní technologii, díky které Vám ušetří nemalé peníze při jejím provozování. Obsahují až o 90% méně potrubí a proto jsou mnohem úspornější než jakýkoliv jiný výrobce vířivých van. Nedochází u nich ke zbytečnému úniku tepla a vody a následnému opakovanému ohřevu. Díky tomu zajišťují větší výkon a menší tepelné ztráty a tím úsporu nákladů.

Kvalitní konstrukce

Villeroy & Boch je důsledný nejen v keramice (kuchyně, koupelny apod.), ale také při výrobě vířivek. Za pomocí speciální konstrukce se tyto vířivky vyznačují také velmi nízkou spotřebou a to díky speciálnímu zateplení.

Zateplení vířivky je umístěno ve velmi lehké, ale zato pevné konstrukci. Konstrukce je vyrobená z kvalitního laminátu americké výroby, takže se nemusíte obávat jejího poškození a poškrábání. Díky této lehké konstrukci se vířivky hodí jak do interiéru, tak do exteriéru, na zahradu. Je možné si je nechat zapustit i do terasy.

Různé druhy vířivek

Vířivky Villeroy & Boch jsou nabízeny ve více než 20 typech. Můžete si vybrat mezi menší vířivkou například pro 2-3 osoby. A to např. z důvodů, že chcete mít vířivku v interiéru, ale přes vstupní dveře ani jiným prostorem byste jinou, velkou vířivou vanu do interiéru domu či bytu nedostali. Villeroy & Boch také nabízí vířivky velké, ve kterých si může vodní masáže užívat najednou třeba až 8 osob. Vířivky jsou v provedení kulaté, obdélníkové nebo čtvercové.

Jet Paks systém

Díky systému Jet Paks, tedy unikátnímu certifikovanému systému vyměnitelných panelů s tryskami, které vířivky Villeroy & Boch obsahují, si při koupi nemusíte dělat velkou starost s výběrem typu masáže jako u jiných výrobců.

Tento speciální systém vyměnitelných panelů s vířivými tryskami, které si můžete kdykoliv jednoduše dokoupit, Vám umožňuje mnohem více možností rozložení, než si vůbec dokážete představit. V jedné vířivé vaně tak můžete mít mnoho druhů masáže, podle toho, kterou část těla chcete nechat zrovna relaxovat. Tyto panely jednoduše vyměníte i v případě plně napuštěné vany.

JetPaks Therapy systém vyměnitelných panelů vířivek Villeroy & Boch
JetPaks Therapy systém vyměnitelných panelů vířivek Villeroy & Boch

 

Osvětlení

Vířivky mohou mít vnitřní i vnější LED osvětlení, takže si při masáži můžete sami zvolit, jaké osvětlení budete zrovna chtít. Nejen u vířivky, která je umístěna v interiéru, je velmi efektivní podsvícený vodopád.

Vířivá vana značky Villeroy & Boch v interiéru
Vířivá vana značky Villeroy & Boch v interiéru

Mohlo by se vám líbit:

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB

Čím se řídit při výběru povlečení?

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu