Připravili jsme si pro vás článek o designových vířivkách Villeroy & Boch, které jsou určeny nejen do interiéru. Jestliže uvažujete o koupi vířivky, měli byste o tomto výrobci vědět a znát jeho přednosti, zejména pokud se chystáte vířivou vanu umístit v interiéru.

Vířivky od společnosti Villeroy & Boch patří na trhu mezi jedny z nejlepších vířivek, které si můžete vybrat. Čím jsou tak výjimečné?

Unikátní technologie

Villeroy & Boch vířivé vany mají unikátní moderní technologii, díky které Vám ušetří nemalé peníze při jejím provozování. Obsahují až o 90% méně potrubí a proto jsou mnohem úspornější než jakýkoliv jiný výrobce vířivých van. Nedochází u nich ke zbytečnému úniku tepla a vody a následnému opakovanému ohřevu. Díky tomu zajišťují větší výkon a menší tepelné ztráty a tím úsporu nákladů.

Kvalitní konstrukce

Villeroy & Boch je důsledný nejen v keramice (kuchyně, koupelny apod.), ale také při výrobě vířivek. Za pomocí speciální konstrukce se tyto vířivky vyznačují také velmi nízkou spotřebou a to díky speciálnímu zateplení.

Zateplení vířivky je umístěno ve velmi lehké, ale zato pevné konstrukci. Konstrukce je vyrobená z kvalitního laminátu americké výroby, takže se nemusíte obávat jejího poškození a poškrábání. Díky této lehké konstrukci se vířivky hodí jak do interiéru, tak do exteriéru, na zahradu. Je možné si je nechat zapustit i do terasy.

Různé druhy vířivek

Vířivky Villeroy & Boch jsou nabízeny ve více než 20 typech. Můžete si vybrat mezi menší vířivkou například pro 2-3 osoby. A to např. z důvodů, že chcete mít vířivku v interiéru, ale přes vstupní dveře ani jiným prostorem byste jinou, velkou vířivou vanu do interiéru domu či bytu nedostali. Villeroy & Boch také nabízí vířivky velké, ve kterých si může vodní masáže užívat najednou třeba až 8 osob. Vířivky jsou v provedení kulaté, obdélníkové nebo čtvercové.

Jet Paks systém

Díky systému Jet Paks, tedy unikátnímu certifikovanému systému vyměnitelných panelů s tryskami, které vířivky Villeroy & Boch obsahují, si při koupi nemusíte dělat velkou starost s výběrem typu masáže jako u jiných výrobců.

Tento speciální systém vyměnitelných panelů s vířivými tryskami, které si můžete kdykoliv jednoduše dokoupit, Vám umožňuje mnohem více možností rozložení, než si vůbec dokážete představit. V jedné vířivé vaně tak můžete mít mnoho druhů masáže, podle toho, kterou část těla chcete nechat zrovna relaxovat. Tyto panely jednoduše vyměníte i v případě plně napuštěné vany.

JetPaks Therapy systém vyměnitelných panelů vířivek Villeroy & Boch
JetPaks Therapy systém vyměnitelných panelů vířivek Villeroy & Boch

 

Osvětlení

Vířivky mohou mít vnitřní i vnější LED osvětlení, takže si při masáži můžete sami zvolit, jaké osvětlení budete zrovna chtít. Nejen u vířivky, která je umístěna v interiéru, je velmi efektivní podsvícený vodopád.

Vířivá vana značky Villeroy & Boch v interiéru
Vířivá vana značky Villeroy & Boch v interiéru

Mohlo by se vám líbit:

Efektivní výběr sedací soupravy ve 3 krocích

Máte doma stará okna? Vyměňte je za nová plastová!

Jak vám plastové přepravky pomohou ve vašem podnikání?

Bezpečnostní dveře? To přece nepotřebuji, říkal jsem si…

Účet za vytápění vás nemusí zruinovat

Servis plynového kotle a spalinových cest