Plánujete postavit novou garáž, přístřešek, či dokonce rodinný domek? V takových případech se vám budou hodit tipy, s jejichž pomocí se lépe zorientujete na trhu se stavebními materiály. Konkrétně výběr správných cihel je velmi důležitý a zaslouží si zvláštní pozornost. Tak se pusťte do čtení, protože ke konci článku najdete i tip na firmu specializující se právě na stavební materiály.

Výběr podle druhu stavby

Některé cihly vykazují univerzální vlastnosti a dají se využít téměř na všechny druhy staveb. Vždy je však lepší vybírat konkrétní typ právě s ohledem na to, co máte v plánu postavit. Když se podíváte na prodej stavebnin, setkáte se hlavně s cihlami, jejichž předností jsou tepelně izolační vlastnosti. Při jejich použití docílíte snížení energetických ztrát budovy a přiblížíte se standardům pasivního bydlení. Volba cihel závisí i na konkrétním umístění v rámci stavby. Jiné by měly být obvodové stěny a rozdílné vlastnosti jsou potřeba například u komínů a plotů.

Kupujte značkové cihly

Bez ohledu na konkrétní umístění, zdící cihly by vždy měly být maximálně kvalitní. V praxi to znamená vybírat značkové varianty vyrobené z prvotřídních materiálů a s jasně deklarovanými vlastnostmi. Příkladem jsou cihly Porotherm v různých provedeních, které se používají zejména na stavbu domů díky své vysoké kvalitě a možnosti několika let záruky.

Pořízení od spolehlivé firmy se skladovými zásobami

Firma STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. se specializuje na stavební materiály a téměř všechny druhy nabízených cihel mají skladem ve větším množství. Nabízí především cihly a zdící materiál, ale také maltové směsi, střešní krytiny, sádrokartony, výrobky ze dřeva a další. Zkrátka pokud hledáte stavebniny Plzeň, nezapomeňte navštívit jejich webové stránky www.stavebniny-libusin.cz.

Mohlo by se vám líbit:

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu

Letní přikrývky

Tepelné čerpadlo je levným zdrojem tepla pro domácnost

Hledáte dřevostavby Plzeň? My vám poradíme

Máte doma skladiště? Vestavěná skříň může být správnou volbou